"Marry My Husband" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

"Marry My Husband" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Merakla beklenen dizi "Marry My Husband" için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Park Min Young, Na In Woo ve Lee Yi Kyung'un yer aldığı dizi 1 Ocak'ta yayımlanacak.

Dizi, en yakın arkadaşıyla ilişkisine tanık olduktan sonra kendi kocası tarafından öldürülen bir kadının etrafında dönmektedir. Bir şekilde eline şans geçer ve on yıl önceye dönüp şirketinin yöneticisiyle ilişki yaşayarak intikamını alır.  

Park Min Young dizide, başkalarına karşı sabırlı olmayı çok iyi bilen bir kadın olan Kang Ji Won rolünü üstleniyor. Tüm hayatını zorluklara katlanarak geçirir. Buna rağmen kocası onu en yakın arkadaşıyla aldatır. Üstelik Kang Ji Won'a kanser teşhisi konur. Fazla ömrünün kalmadığını öğrendiğinde kocasının ilişkisi için kanıtlar arar. Bu sırada kocası tarafından trajik bir şekilde öldürülür. Aniden 10 yıl önce, Min Hwan'la çıktığı dönemde uyanır. Böylece hayatını değiştirmek için elinden geleni yapar. (guneykoresinemasi.com)

Na In Woo dizide, Ji Won'la aynı departmanda şef olarak görev yapan Yoo Ji Hyeok karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won'a karşı olan hisleri yavaş yavaş açığa çıkar. 

Lee Yi Kyung dizide, Kang Ji Won adlı bir kadının eski kocası Park Min Hwan karakterini canlandırmaktadır. Karısını en iyi arkadaşı Jung Soo Min ile aldatır.

Dizi için yayımlanan yeni fragman Kang Ji Won'un düğün koridorunda yürümesi ile başlıyor. Kang Ji Won, gelinlik giyen Jung Soo Min'in elini eski kocası Park Min Hwan'a uzatarak şöyle diyor: "Attığım çöple evlendiğin için tebrikler." Ardından güvenilir bir şekilde onu bekleyen Yoo Ji Hyeok'un yanına giderek elini tutuyor. 

Seong So Jak'ın aynı isimli webtoonundan uyarlanan drama "Poong, the Joseon Psychiatrist" dizisinin yönetmeni Park Woon Gook tarafından yönetildi ve "Awaken" senaristi Shin Yoo Dam tarafından yazıldı.

"Marry My Husband", 1 Ocak itibariyle her pazartesi ve salı tvN üzerinden yayımlanacak.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom