Güncel K-drama Reytingleri


Güncel K-drama Reytingleri

KBS2'nun Pazartesi-Salı günleri ekranlara gelen tarihi-romantik dizisi "The Matchmakers" reytinglerini korumaya devam ediyor. Nielsen Kore'ye göre başrollerinde Rowoon ve Cho Yi Hyun'un yer aldığı dizi, önceki bölümün 3,4 oranındaki reytingine göre yükselme göstererek ülke çapında ortalama yüzde 4,3 izlenme elde etti. Joseon Hanedanlığı döneminde geçen dizi, genç dul Jung Soon Deok ile Shim Jung Woo'nun Joseon'daki yaşlı bekarları evlendirmek için birlikte verdiği mücadeleyi anlatıyor. (guneykoresinemasi.com)

ENA'nın yeni romantik dizisi "Tell Me That You Love Me",  ülke çapında ortalama yüzde 2,0 reyting alarak önceki bölümün 1,7'lik oranına göre yükselme gösterdi. Japon yapımı ödüllü "Aishiteiru to Ittekure" dizisinden uyarlanan k-drama sağır bir adam ile hevesli bir aktrisin aşk hikayesini anlatmaktadır. Senaristliğini "The Sound of Magic" dizisinden Kim Min Jung'un üstlendiği dizi "Our Beloved Summer" yönetmeni Kim Yoon Jin tarafından yönetildi.

tvN'in yeni dizisi "A Bloody Lucky Day" ise dün gece yayımlanan 6. bölümü ile önceki bölümün yüzde 1,9'luk oranına göre artış yaşadı ve ülke çapında ortalama yüzde 2,4'lük bir reyting aldı. Dizi, sıradan bir taksi şoförü olan Oh Taek'in (Lee Sung Min), müşteri olarak seri bir katili taşımasının hikayesini anlatıyor.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom