Us That Year

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 14
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Us That Year | That Year We | 그 해 우리는
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: -
Senarist: -
Yapım Şirketi: StudioN
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 2021 ikinci yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Choi Woong
Kook Yeon-Soo


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, ayrılan bir çiftin karmaşık duygularını konu almaktadır. ‘Birlikteliğimiz berbattı, bir daha asla görüşmeyelim’ diyerek ayrılan bu çift, 10 yıl önce, sevgiliyken lisede çektikleri belgesel ile bir anda popüler olurlar. Bir kez daha zorla kamera karşısında bir araya gelmek zorunda kalırlar.


Karakterleri:

Choi Woo-Sik dizide olgunlaşmamış özgür bir ruha sahip olan Choi Woong karakterini canlandırmaktadır. Hayatında ilk kez istediği bir şey olunca tüm samimiyetini gözler önüne serer.

Kim Da-Mi dizide lise yıllarındayken okulun 1 numarası olmak isteyen Kook Yeon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Şimdi, hayatını kalbindeki yara ile zorluklar içinde yaşarken gerçeğe uyum sağlayan bir yetişkin olmaya çalışmaktadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…