Nisan Ayında Başlayacak Kore Dizileri


1) Parasyte: The Grey (5 Nisan)

Parasyte: The Grey Konusu:

Dizi, uzaydan düşen parazitlerin insan vücudunun kontrolünü ele geçirmesi sonrasında yaşananları konu alıyor. Parazitlerden biri Jung Soo In'in bedenine girer ancak beynini ele geçiremez. Böylece Jung Soo In, ilginç bir şekilde parazit ile birlikte yaşamaya başlar. 2) Lovely Runner (8 Nisan)

Lovely Runner (2024) Konusu:

Dizi, hayatını trajik bir şekilde sonlandıran top star Ryu Sun Jae'yi kurtarmak için 2008 yılına dönen tutuku dolu bir hayran Lim Sol'un yolculuğunu anlatmaktadır.


3) Blood Free (10 Nisan)

Blood Free Konusu:

Dizi, insanların hayvan eti yemesine son veren üstün genlerin ve virüslerin hikayesi etrafında dönmektedir. Hayvan etinin artık yiyilemediği ve kültürlü et tüketiminin yaygınlaştığı gelecek zamanda geçen dizi, bu durumun arkasındaki asıl kuruluş olan BF şirketinin etrafında gelişen olayları konu alıyor.


4) Missing Crown Prince (13 Nisan)

Missing Crown Prince (2024) Konusu:

Dizi, Joseon döneminde evlenmek üzere olduğu kadın tarafından kaçırılan veliaht prensin eğlenceli hikayesini konu alıyor. Canlarını kurtarmak için kaçtıkları sırada aralarında romantik duygular yeşerir.


5) Chief Detective 1958 (19 Nisan)

Chief Detective 1958 (2024) Konusu:

Dizi, Park Young Han'ın (Lee Je Hoon) baş müfettiş olmadan önceki hikayesini anlatmaktadır. 1971'den 1989 yılına kadar yayımlanan 880 bölümlük dizi "Chief Inspector"ın devamı niteliğinde olan dizi, 1970'ler ve 1980'lerde geçen orijinal dramanın 10 yıl öncesinde geçmektedir.

-

Hangilerini izlemeyi düşünüyorsunuz?

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom