Güncel Kore Dizilerinin Reytingleri

Güncel Kore Dizilerinin Reytingleri

Pazartesi-Salı dizileri arasında reyting savaşları devam ediyor. Nielsen Korea'ya göre, KBS2'nun gerilim türündeki pazartesi-salı dizisi "Nothing Uncovered" 1 Nisan'daki yayını ile ülke çapında ortalama yüzde 2,9 izlenme oranı alarak önceki bölümün yüzde 2,3'lük reytingine göre ufak bir artış yaşadı. Dizi, kocasının metresini öldürmekle suçlandıktan sonra düştüğü kötü durumdan kurtulmak ve adını temize çıkarmak için gerçeğin peşine düşen muhabir Seo Jung Won'un etrafında dönüyor.

tvN'in romantik-komedi dizisi "Wedding Impossible" finalinden önceki son bölümü ile ülke çapında ortalama yüzde 2,8 izlenme oranı alarak önceki bölümüne göre ufak bir artış yaşadı. 

Dizi, çatışan arzuların ve zıt bir evliliğin hikayesini anlatmaktadır. Aslında eşcinsel olan Chaebol varisi Goo Chan Yeol, yönelimini gizleyebilmek için tanınmayan aktris Oh Da Jung'a sahte bir evlilik teklifi eder. Ancak Goo Chan Yeol'un hırslı küçük kardeşi Goo Jung Yeol, sahte evliliklerinin gerçekleşmemesi için ilişkiye son vermek ister.

Fantastik dizi "The Midnight Studio" ise önceki bölümünün reytingini koruyarak ülke çapında ortalama yüzde 2,2 reyting aldı. Başrollerinde Joo Wan ve Kwon Na Ra'nın yer aldığı dizi, ölmüş insanların fotoğraflarını çeken bir fotoğrafçının kendisini ölümden koruyan bir kadınla tanıştıktan sonra hayatın önemini fark etmesinin hikayesini anlatmaktadır.