Kim Hye Yoon Kariyerinden Ve Daha Fazlasından Bahsetti!

Kim Hye Yoon Kariyerinden Ve Daha Fazlasından Bahsetti!

Cosmopolitan, hit dizi "Lovely Runner"ın yıldız oyuncusu Kim Hye Yoon'un yer aldığı fotoğrafları ve özel röportajını yayımladı. Röportaj sırasında Kim Hye yoon'a "Lovely Runner"ın başarısı hakkında neler hisettiği soruldu. Karşılık olarak Kim Hye Yoon alçakgönüllülükle "Bu hak ettiğimden daha fazlası ve bunun için gerçekten minnettarım." dedi.

Ayrıca sözlerine şu şekilde devam etti: "Birinin günlüğüne bakıyormuşum gibi hissettim. Ergenlik yıllarından otuzlu yaşlarına kadar Im Sol olarak yaşamak değerliydi. Bu gerçekten iyi bir deneyimdi ve ben çok şey öğrendim."

Dizinin büyük popülaritesine katkıda bulunan faktörlerin neler olabileceği sorulduğunda Kim Hye Yoon "'Lovely Runner'ın en büyük çekiciliği karakterlerin karşılıklı olarak birbirlerini kurtarmalarıydı. Dizide sahneler ilk önce Sol'un bakış açısıyla tasvir edilse de daha sonra Sun Jae'nin bakış açısından bu sahneler ele alındı. Sahnelerin bu şekilde canlandırılması bence birçok kişinin hoşuna gitti."

Eğer şansı olsa tekrar çekeceği sahneler olup olmadığı sorulduğunda alçakgönüllülükle şunu itiraf etti: “Oyunculuğumdan nadiren memnun kalırım. Kişisel olarak her sahneden pişmanlık duyuyorum ama geri dönebilsem de aynı şekilde davranacağıma inanıyorum çünkü çekimler sırasında geçmiş halimin o sahnelere çok emek verdiğini biliyorum.”

Ayrıca Kim Hye Yoon, mükemmeliyetçi olma konusundaki davranışlarına değinerek “Katı doğamı seviyorum." dedi. "Yaptığım her işte her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Geçmişteki hatalarımı ve eksikliklerimi unutmadan daha iyisini yapmak için sürekli çabalarım. Tüm bunların sayesinde bu noktaya kadar gelebildiğimi düşünüyorum.”

Hangi alanlarda kendisini daha rahat hissettiği sorulduğunda “Aslında oyunculuk dışında çoğu zaman çok rahatım." dedi. "Konu oyunculuk olduğunda sadece bu işe odaklanıyorum. Bu yüzden çok sevdiğim ve başarılı olmayı arzuladığım oyunculuk konusunda elimden gelenin en iyisini yapmak ve böylece oyunculuğa karşı olan katı yaklaşımımı sürdürmek istiyorum.”

Oyunculuk kariyeri hakkında ise şunları söyledi: "Önceki çalışmalarımı izlemek bana, eski video günlüklerimi izliyormuşum hissi veriyor. Anılarımı kendime hatırlatmak için geçmiş projelerimi izlediğimde güç alıyorum. Bu yüzden mesleğimin oyunculuk olmasından dolayı kendimi minnettar ve ayrıcalıklı hissediyorum.”

Röportajı şu sözlerle tamamladı: “Şu ana kadar çeşitli karakteri canlandırdım. Bazı kişiler bana yer aldığım projelerde rahatlık bulduklarını söyledi. Çok özel olmasam da, içtenlikle değer verdiğim oyunculuk aracılığıyla birilerine pozitiflik verebilmenin gerçekten anlamlı olduğunu düşünüyorum. "Umarım 'Kim Hye Yoon' birçok insana iyi şeyler hissettirir ve neşeli bir enerji yayan materyal olmaya devam edebilir."

Kim Hye Yoon'un röportajının tamamı Cosmopolitan Korea'nın Temmuz sayısında yer alıyor.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom