“Serendipity's Embrace” Dizisinden Fotoğraflar Paylaşıldı

Serendipity's EmbraceDizisinden Fotoğraflar Paylaşıldı

Merakla beklenen romantik dizi Serendipity's Embrace için fotoğraflar yayımlandı. Başrollerinde Chae Jong Hyeop ve Kim So Hyun'un yer aldığı dizi 22 Temmuz'da yayımlanacak.

Aynı isimli popüler webtoondan uyarlanan dizi, 10 yıl sonra ilk aşklarıyla yeniden bir araya gelen ve böylece gerçek aşkı ve hayallerini bulan gençlerin hikayesini anlatıyor.

Kim So Hyun dizide, ilk aşkından ayrıldıktan sonra aşk konusunda şüpheci olan ve acı hatıraları nedeniyle aşktan korkan Hong Joo adlı karakteri canlandırıyor. Şimdilerde bir animasyon yapımcısı olarak çalışan Hong Joo, yıllar sonra ilk aşkıyla tekrar karşılaşır. İlk aşkı sayesinde beklenmedik bir değişim yaşar. 

Chae Jong Hyeop, Hong Joo'nun aşk konusunda şüpheci olmasına sebep olan Kang Hoo Young rolünü canlandırıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Kang Hoo Young, hiçbir zaman sıkı çalışmasına gerek kalmadan istediğini elde eden zeki bir finansal planlamacıdır. Monoton hayatını anlamsız bulduğu zamanlarda Kore'ye geri döner. Beklenmedik bir şekilde lisedeki ilk aşkı Lee Hong Joo ile bir araya gelince kalbinin yeniden çarptığını fark eder.

Dizi için yayımlanan fotoğraflar 19 yaşından 29 yaşına kadar birbirinin ilk aşkı olan ikilinin bazı anlarından kareleri gösteriyor. Lee Hong Joo ve Kang Hoo Young'un okul kapısında ilk karşılaşmalarına rağmen oldukça yakın durmaları diziye dair merak uyandırıyor.

Diğer fotoğrafta ise Hong Joo, erkekler tuvaletinin önünde Kang Hoo Young'a bir aşk mektubu uzatıyor.

Diğer kareler ise on yıl sonra bir kör randevuda bir araya gelen iki eski aşığı gösteriyor.

İzleyicilerin ilk aşklarına dair anıları canlandırmayı hedefleyen Kim So Hyun ve Chae Jong Hyeop ayrıca sette oldukça olumlu bir atmosfer olduğunu her seferinde vurguluyor. Bu konu hakkında Kim So Hyun "Oyuncu Chae Jong Hyeop çok gülüyor, bu yüzden setteki atmosfer her zaman parlaktı. Bu sayede çekimlerde eğlendik." dedi.

Chae Jong Hyeop ise "Kim So Hyun'un Hong Joo rolünü olabildiğince sevimli ve çekici bir şekilde canlandırdığını düşünüyorum. Hong Joo ile her sahne keyifliydi." dedi.

8 bölümden oluşan Serendipity's Embrace”, "Another Miss Oh", "Meloholic", "The Beauty Inside", "The King's Affection" ve "The Golden Spoon" gibi dizilerin yönetmeni Song Hyun Wook tarafından yönetildi.

Diziyi nasıl buldunuz?