“Tarot” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Tarot” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Merakla beklenen gerilim türündeki dizi Tarot” için yeni bir fragman yayımlandı. Başrollerinde Cho Yeo JungPark Ha Sun, DEX, Go Gyu PilSeo Ji Hoon ve Lee Joo Bin gibi çeşitli isimlerin yer aldığı dizi 15 Temmuz'da yayımlanmak için hazırlanıyor.

Tarot dizisi, her biri tarot kartlarını temsil eden yedi yaşamın gündelik hayatındaki korku dolu olayları anlatmaktadır. Ana karakterlerin her birinin hayatı, aldıkları tarot kartları yüzünden lanetlenir.

Cho Yeo Jung dizide, kızını tek başına büyüten çalışan bir anne olan Ji-Woo karakterini canlandırıyor. O çalıştığı sırada evde yalnız olan kızının başına gelen olaylar sonrasında tüm hayatı değişir. 

Go Gyu Pil dizide gece yarısı aceleyle bir taksiye bindikten sonra hayatı değişen Kyeong-Rae karakterini canlandırıyor.

Dizi için yayımlanan uzun fragman yedi karakterin yaşamlarına ve kartları aldıktan sonra başlarına gelen karanlık olaylara dair kısa bir bakış sunuyor. 

"Tarot", Cannes Uluslararası Dizi Festivali'ndeki kısa film yarışmasına Kore'den katılan tek yapım olarak büyük bir ilgi ile karşılandı. Sinema ve televizyon arasında başarılı bir geçiş olarak işaret edilen yapımın tamamı, film versiyonunda gösterilmeyen dört ekstra bölüm ile birlikte yayımlanacak. 

Otuzar dakikalık yedi bölümden oluşan "Tarot", "Angry Mom" ve "Missing Nine" yönetmeni Ashbun tarafından yönetildi.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom