Angry Mom

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 5
  alie tarafından

 

Adı: Angry Mom 앵그리맘
Tür: Dram, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Ashbun
Senarist: Park Kyung-Soo
Yapımcı: Han Hee
Yayıncı: MBC
daum: 8.4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 18 Mart 2015 - 7 Mayıs 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Hee-Sun
Jo Gang-Ja
 
Kim You-Jung
Oh A-Ran
Ji Hyun-Woo
Park No-A
Ji Soo
Ko Bog-Dong
Baro
Hong Sang-Tae
Park Soo-Ah
Wang Jung-Hee
Oh Yoon-Ah
Joo Ae-Yeon
Kim Tae-Hoon
Do Jung-Woo

 

Diğer Oyuncuları:

Lim Hyung-Joon / Oh Jin-Sang (Gang-Ja'nın kocası)
Ko Su-Hee / Han Gong-Joo
Kim Ji-Young / Gang-Ja'nın kaynanası
Jeon Kuk-Hwan / Park Jin-Ho (No-A'nın babası)
Park Young-Gyu / Hong Sang-Bok
Park Keun-Hyung / Kang Soo-Chan
Kim Hee-Won / An Dong-Chil
Kim Byung-Choon / Oh Dal-Bong
Park Hee-Jin / Kim Shin-Ja
Kim Seul-Gi / Jong-Man
Seo Nam-Yong / Sang-Man
Kang Moon-Young / Do Yoon-Hee
Hyun Jin / Han Tae-Hee
Jung Shin Hye / Hwang Song-Hee
Choi Ye-Seul / Na Do-Hee
Yoon So-Yoon / öğretmen Yeo
So Hee-Jung / Jung Hae-Jin (Yi-Gyeong'un annesi)
Kim Seo-Ran / Han Mi-Joo (Sang Tae'nın annesi)
Kim Young-Chul / İngilizce Öğretmeni (8. bölüm - konuk oyuncu)

 

Konusu:

Jo Gang-Ja (Kim Hee-Sun) lisedeyken yaptığı kavgalarla kötü bir üne sahip olmuştur. Gençliğinin son zamanlarında kızı A-Ran'ı (Kim You-Jung) doğurmuş ve daha fazla sorumluluk sahibi olmuştur. Kızı A-Ran artık bir lise öğrencisi olmuştur, ancak o okulda zorbalık görüyordur. Jo Gang-Ja, kızını korumak için liseye dönmeye karar verir. Jo Gang-Ja, yeniden bir liseli olur.

 

Karakterleri:

Kim Hee-Sun dizide, bir restoran işleten Jo Gang-Ja karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri kaba ve küfürbaz birisidir. Kızının (Kim You-Jung) okulda zorbalık görmesini engellemek için kızının okuluna kaydolur.

Kim You-Jung dizide, lise ikinci sınıf öğrencisi olan Oh A-Ran karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri zeki, şık ve yaşına göre olgun birisidir. Sürekli yalan söyleyen annesine karşı artık güvenini kaybetmiştir ve yalan söyleyen insanlardan nefret etmektedir. Ayrıca gerçek babasının kim olduğunu bilmemektedir.

Ji Hyun-Woo dizide, Oh A-Ran'nın (Kim You-Jung) okulunda yeni çalışmaya başlayan prestij ve itibar sahibi bir dil bilgisi öğretmeni olan Park No-A karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri şiddetten ve şiddetin getirdiklerinden nefret etmektedir.

Ji Soo dizide, Hong Sang-Tae'nin (Baro) pis işlerini yapan Ko Bog-Dong karakterini canlandırmaktadır.

Baro dizide, liseli bir öğrenci ve bir chaebol (kore usulü holding) varisi olan Hong Sang-Tae karakterini canlandırmaktadır. O, gittiği lisenin en belalı öğrencisidir ama iyi bir okul öğrencisiymiş gibi davranır. Onun karakteri, Oh A-Ran'a (Kim You-Jung) okul hayatını cehenneme çeviren kötü çocuktur.

Park Soo-Ah dizide, liseli bir öğrenci olan Wang Jung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Oh A-Ran'a (Kim You-Jung) zorbalık yapan öğrencilerden biridir.

Oh Yoon-Ah dizide, Jo Gang-Ja'nin (Kim Hee-Sun) arkadaşı Joo Ae-Yeon canlandırmaktadır.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/angm/index.html

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 UZUN

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/Angry_Mom, forums.soompi.com/en/discussion/2025800/upcoming-drama-2015-angry-mom-%EC%95%B5%EA%B7%B8%EB%A6%AC%EB%A7%98, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=67312, soompi.com/2015/01/28/kim-hee-sun-ji-hyun-woo-and-others-confirmed-for-mbcs-school-drama-angry-mom, soompi.com/2015/01/28/b1a4s-baro-confirmed-to-join-cast-of-mbcs-angry-mom, imbc.com/broad/tv/drama/angm/cast/index.html, wiki.d-addicts.com/Angry_Mom, en.wikipedia.org/wiki/Angry_Mom

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…