“Love Next Door” Dizisinin Detayları Açıklandı

Love Next Door” Dizisinin Detayları Açıklandı

Merakla beklenen dizi “Love Next Door” için senaryo okuması gerçekleşti. Başrollerinde Jung So Min, Jung Hae In, Kim Ji Eun ve Yun Ji On gibi isimlerin yer aldığı dizi 17 Ağustos'da ekranlara gelecek.

Dizi, sıkıntılarla dolu hayatını arkada bırakarak yeni bir sayfa açan Bae Seok Ryu adındaki bir kadın ile Bae Seok Ryu'nun hayatındaki karanlık dönemlerin birinde yer alan annesinin arkadaşının oğlu Choi Seung Hyo arasındaki romantik ilişkiyi anlatıyor.

Jung So Min dizide, zor bir hayat süren Bae Seok Ryu karakterini canlandırıyor. Okul hayatı boyunca her zaman en iyi notları alan başarılı bir çocuk olmuştur. Dürüst ve enerjik karakteri ile her ailenin sahip olmak isteyecceği tarzda bir evlattır. Büyük bir küresel firmanın proje yöneticisi olarak başarıya giden merdivenleri tek tek tırmanırken yaşadığı bir olay yüzünden istifa eder.

Jung Hae In dizide Bae Seok Ryu'nun annesinin arkadaşının oğlu Choi Seung Hyo karakterini canlandırıyor. Mimarlık atölyesinin başkanı ve Kore mimarlık endüstrisindeki en önemli genç mimarlardan biridir. Harika becerilere sahip olmasının yanı sıra yakışıklı ve mükemmel bir kişiliğe sahiptir.

Yapım ekibi ayrıca dizi hakkında şu sözleri paylaştı: "Eski dostlar ve komşularla bir araya gelmiş gibi keyifli ve iç ısıtan bir ilk senaryo okumasıydı. Lütfen sizi Choi Seung Hyo ve Bae Seok Ryu'nun mahalle etrafındaki romantizmine ve Hyereung Mahallesi halkının hayat hikayelerine daldıracak olan tutkulu oyunculukları ve oyuncuların sinerjisini izleyin." dedi.

Dizi, "Hometown ChaChaCha" senaristi Cha Eun Ha tarafından yazıldı ve "The King: Eternal Monarch" ve "Crash Course in Romance" gibi dizilerin yönetmeni Yoo Je Won tarafından yönetildi.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom