Askerlik Dönemi Yaklaşan Oyuncular
  • alie
  • 13-01-2016, 13:46


Yoo Ah-InLee Min-HoLee Seung-Gi, Kim Jun-Su, "Big Bang”grubundan Choi Seung-Hyun (T.O.P), Joo Won ve diğer 86-87’li erkek oyuncuların askerlik dönemi yaklaşıyor.


İlk olarak, Yoo Ah-In 1986 doğumlu olarak listenin en başında yer almaktadır. O ilk çıkışını 2004 yapımı "Sharp 1” dizisi ile gerçekleştirdi ve o zamandan beri filmlerde ve dizilerde çeşitli roller aldı. Ayrıca oyuncu, "Tough as Iron", "Punch", "Veteran" ve "The Throne" gibi filmlerle popülerliğini daha da artırdı. Şuanda ise, "Six Flying Dragons” dizisinde Lee Bang-Won karakterini canlandırmaktadır ve yakında başrolünde rol aldığı "Like for Likes" filmi Güney Kore’de gösterime girecek.

Yoo Ah-In, askerlik görevi ile ilişkin bir röportajında "Six Flying Dragons” dizisinin ardından askeriyeye katılacağını belirmişti.

Yoo Ah-In’in arkasından ,Lee Min-HoLee Seung-Gi, Kim Jun-Su, "Big Bang”grubundan Choi Seung-Hyun (T.O.P), Joo Won ve daha fazlası vatani görevini yerine getirmek için askeriyeye katılacak. Onlar 1987 doğumlu oldukları için gelecek yıl askere gitmek zorundalar.

Lee Min-Ho ilk çıkışını 2006 yapımı "Secret Campus” dizisi ile gerçekleştirdi ve daha sonra 2009 yapımı "Boys Over Flowers” dizisinde canlandırdığı Koo Joon-Pyo karakteri ile kariyerinde büyük bir ilerleme kaydetti. Oyuncu daha sonra "Personal Taste”, "City Hunter”, "Faith”, "The Heirs” dizilerinde ve "Gangnam Blues” filminde rol aldı. Bu yıl Çin-Kore işbirliğinde çekimleri devam eden "Bounty Hunters” filmi ile izleyicisiyle buluşacak. Ancak onun ne zaman askeriyeye katılacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Oyunculuk kariyerine "Famous Princesses”, "Brilliant Legacy” ve "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox” dizileri ile başlayan Lee Seung-Gi şuanda çekimleri devam eden "Marital Harmony” filminde rol almaktadır.

Lee Seung-Gi askerlik görevine ilişkin geçtiğimiz yıl, askere gitmek için biraz daha bekleyeceğini ve gelecek yıl orduya katılmak istediğini dile getirmişti.

"Big Bang” grubunun en büyük üyesi olan Choi Seung-Hyun grubunda ilk askere giden üye olacak. 2006 yılında çıkışını yapan Choi Seung-Hyun, "IRIS" dizisinde ve "Into the Storm", "Commitment", "Tazza: The Hidden Card" filmlerinde rol aldı.

Çıkışını 2010 yapımı "Bread, Love and Dreams” dizi ile yapan Joo Won, geçtiğimiz yıl rol aldığı "Yongpal” dizisi ile "Büyük Ödülü”e layık görüldü. Ayrıca oyuncunun medyaya verdiği birçok röportajında bu yılın sonunda askere gitmek için hazırlandığını dile getirmişti.

Belirtilen oyuncuların dışında, Jang Keun-SukSeo In-Guk, "Super Junior” grubundan Ryeowook, Jung Il-WooJi Chang-Wook ve daha birçok oyuncu 1987 doğumludur.

 

Kaynak: hancinema.net/yoo-ah-in-lee-min-ho-and-lee-seung-gi--86-87-year-borns-enlist--90348.html