Ji Chang-Wook, Bir Kore Dizisi İle Geri Dönüş Yapma Planlarından Bahsetti
  • alie
  • 13-03-2016, 15:11


Oyuncu Ji Chang-Wook, bu yılın sonlarında Kore’deki faaliyetlerine devam etmeyi planladığını söyledi.


13 Mart’ta MBC‘nin "Section TV” programına konuşan "Healer” dizisinin yıldızı bu yaz gösterime girecek olan "Fabricated City” filminin ardından Kore’de bir geri dönüş gerçekleştireceğini belirtti. "Fabricated City” filmin çekimleri geçen yılın sonlarında bitmişti ve oyuncu Çin’deki faaliyetlerine odaklanmıştı.

"Bu yılın ikinci yarısında, bir dizi ve bir müzikal ile sizlerin karşısına çıkacağım.” diyerek geri dönüş planlarını açıkladı.

Oyuncuya, "Mask of King Singer” programında görünmek konusunda ne düşündüğü sorulduğunda, Ji Chang-Wook, "Çok yetenekli şarkıcıların yer aldığı bir show. Eğer beni katılmam için çağırırlarsa, muhtemelen bunu düşünmek zorunda kalırım.” şeklinde cevap verdi.

Oyuncu kameraların önünde sergilediği bir performansın acı deneyiminden bahsetti; "Bir keresinde, televizyonda şarkı söylerken çok gergin olduğumdan muhteşem bir şarkıyı berbat etmiştim.” Görünen o ki oyuncunun "Mask of King Singer” programına çıkmaktaki tereddüdün arkasında o şarkı var.

Son olarak gülerek, "Şarkı söylerken gerçekten eğleniyorum. Hala arkadaşlarımla karaoke odalarına gideriz.” dedi ve şarkı söylemek konusunda her zaman inanılmaz olduğunu ve bulaşıcı bir heyecanı olduğunu ekledi.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/13/ji-chang-wook-reveals-his-plans-for-a-korean-drama-comeback