Healer

Puanı: 4,8/5  Oy Sayısı: 34
  alie tarafından

 

Adı: Healer 힐러
Tür: Romantik, Komedi, Aksiyon 
Yönetmen: Lee Jung-Sub
Senarist: Song Ji-Na
Yapımcı: Bae Kyung-Soo, Mo Wan-Il, Yoon Jae-Hyuk
Yayıncı: KBS2
daum: 9.5
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2014 - 2015
Yayın Tarihi: 8 Aralık 2014 - 10 Şubat 2015
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Seo Jung-Hoo
Kim Moon-Ho
Chae Young-Shin

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Mi-Kyung / Jo Min-Ja
Oh Gwang-Rok / Ki Young-Jae
Taemi / Kang Dae-Yong
Park Sang-Myeon / Chae Chi-Soo (Young-Shin'un üvey babası)
Park Won-Sang / Jang Byeong-Se
Park Sang-Won / Kim Moon-Sik (Moon-Ho'un abisi)
Do Ji-Won / Choi Myung-Hee (Young-Shin'in annesi)
Woo Hee-Jin / Kang Min-Jae
Park Sang-Wook / Bae Sang-Soo
Jo Han-Chul / Yoon Dong-Won
Ji Il-Joo / Seo Joon-Seok (Jung-Hoo'nun babası)
Lee Kyung-Shim / Jung-Hoo'un annesi
Song Ji-In / Jung-Hoo'un annesi (genç)
Woo Hyeon / Chul-Min
Jang Sung-Bum / Lee Jong-Soo
Jeong Gyu-Su / Kim Moon-Sik'in sekreteri
Oh Jong-Hyuk / Oh Gil-Han (Young-Shin'in babası)
Jung Hye-Jin / Choi Myung-Hee (genç)
Choi Dong-Gu / Ki Young-Jae (genç)
Son Seung-Won /Kim Moon-Shik (genç)
Lee Moon-Sik / Ko Sung-Chul (konuk oyuncu - 1. bölüm)
Nam Hee-Seok (konuk oyuncu - 9. bölüm)
Jeon Hye-Bin / Kim Jae-Yoon (konuk oyuncu - 20. bölüm)

 

Konusu:

Kim Moon-Ho (Yoo Ji-Tae) büyük bir yayın şirketinde popüler bir muhabirdir. Bir gün geçmişte yaşanan bir davanın gerçek yüzünü öğrenir. Bilerek dava ile alakalı insanlara yaklaşır ve onlara yardımcı olur. Bunları yaparken, o doğruluk ve inançları ile mücadele eder.

Bu arada, Kim Moon-Ho'ye internet muhabiri Chae Young-Shin (Park Min-Young) ve aynı zamanda "Healer" olarakta bilinen Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) bu davayı çözmede yardımcı olur.

 

Karakterler:

Ji Chang-Wook dizide, "Healer" kod adını kullanan 28 yaşındaki Seo Jung-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri giyilebilir akıllı cihazlarla donatılmıştır. Sahip olduğu duyular ve dövüşme becerileri ile herhangi bir görevi mükemmel bir şekilde başarmak için sektörünün en iyi ajanıdır. Onun tek hedefi Güney Pasifik'te ıssız bir ada satın almak için para biriktirmek ve orada yalnız yaşamaktır. Bir gün Chae Young-Shin (Park Min-Young) ile yolları kesişir ve hayatı karma karışık olmaya başlar. Chae Young-Shin'e aşık olmuştur. Ancak geçmişteki gizli bir gerçek ortaya çıkar ve bu aşk tehlikeli olmaya başlar.

Yoo Ji-Tae dizide, 37 yaşındaki popüler bir muhabir olan Kim Moon-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun erkek kardeşi büyük bir medya şirketinin sahibidir. O çocukluk döneminde Chae Young-Shin'in (Park Min-Young) başını belaya sokmuştur ve aradan uzun yıllar geçmesine rağmen kendisini bu konuda suçlu hissediyordur. Nihayet bir gün ikisi tekrar karşılaşırlar ve hatalarını telafi etmek için Chae Young-Shin'e ünlü bir muhabir olmasında yardımcı olur.

Park Min-Young dizide, 27 yaşındaki "Someday News"de bir internet muhabiri olan Chae Young-Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güçlü bir iradeye ve garip bir kişiliğe sahiptir. Fazla mükemmel biri olmamasına rağmen Oriana Fallaci gibi efsanevi bir muhabir olmak istemektedir. 

 

Resmi Web Sitesi: www.kbs.co.kr/drama/healer/main.html

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1 ( Karakter - Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) )

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6 (UZUN)

 

 

Kaynaklar: asianwiki.com/Healer, en.wikipedia.org/wiki/Healer_(TV_series), movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=65813, forums.soompi.com/discussion/2024182/upcoming-drama-2014-healer-%ED%9E%90%EB%9F%AC-1st-script-reading-pics-news-p16-17, wiki.d-addicts.com/Healer

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…