Ji Sung’un “Entertainer” Dizisinin Kadrosuna Katıldığı Onaylandı


Oyuncu Ji Sung’un "Entertainer” dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.


Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Ji Sung dizide, en büyük eğlence şirketinden biri olan "KTOP Entertainment”ın eski sahibi Shin Suk-Ho karakterini canlandıracaktır. O, kendisine kurulan komplo ve yapılan ihanet sonucunda her şeyini kaybeder. Ancak o, pes etmez ve "Mango Entertainment” adındaki küçük bir eğlence şirketinin CEO’su olur. Bir grup kurmak için yetenekli insanlar toplamaya başlayan Shin Suk-Ho yaşadığı çeşitli olayların da sayesinde gerçek ve başarılı bir yönetici olur.

Bu arada, Park Bo-Gum’a diziden teklif götürülmüştü, ancak oyuncu bu teklifi geri çevirdi.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "You're Beautiful” dizisinde yönetmenlik yapmış Hong Sung-Chang otururken, dizinin senarist koltuğunda "Only You”, "The Tower”, "Miracle in Cell No.7”, "Catch Me”, "The Royal Tailor”, "Like for Likes”, "Older Brother” gibi filmleri ve "Bel Ami” dizisini kaleme almış olan Yoo Young-A oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Nisan’da Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki.com/Entertainer_%28Korean_Drama%29, hancinema.net/ji-seong-i-will-become-a-new-person-in-entertainers--92503.html, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76094