Bel Ami

Puanı: 3,7/5  Oy Sayısı: 29
  alie tarafından

 

Adı: Bel Ami | Pretty Boy | Beautiful Man | 예쁜 남자
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Jung Jung-Hwa, Yoon Sang-Ho, Shin Yong-Hwi
Senarist: Yoo Yeong-Ah, Chon Kye-Young
Yapımcı Şirket: Group 8
Yayıncı: KBS2
imdb: 6.6
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2013 - 2014
Yayın Tarihi: 20 Kasım 2013 - 9 Ocak 2014
Yayın Günleri ve Saati: Salı & Çarşamba - 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Dokgo Ma-Te
Kim Bo-Tong
David Choi
Hong Yoo-Ra

 

Diğer Oyuncular:

Kim Bo-Yeon / Na Hong-Ran
Dok Ko Yeong Jae / Park Ki-Suk
Kim Young-Jae / Park Moon-Soo
So Yu-Jin / Jack-Hee
Kim Ye-Won / Il-Rek
Cha Hyun-Jung / Kim In-Joong
Park Ji-Yoon / Myo-Mi
Kim Bo-Ra / Gwi-Ji
Jung Sun-Kyung / Lee Kim
Kim Min-Joo / Yeo-Mim
Yang Mi-Kyeong / Kim Mi-Sook (Ma-Te'nin annesi)
Lee Mi-Young / Lee Mal-Ja (Bo-Tong'ın annesi)
Hoon / Kim Dae-Sik
Kim Ji-Han / Jang Deok-Saeng
Jo Hye-Ryun / Kadın polis memuru (1. bölüm)
Kim Seul-Gi / öğretmen (1. bölüm)

 

Konusu:

Dokgo Ma-Te (Jang Keun-Suk) dünyanın en güzel erkeklerindendir. Ayrıca iddialı bir adamdır ve yakışıklılığıyla çok para kazanmak istemektedir. Dokgo Ma-Te, zengin bir ailenin kızı olan Hong Yoo-Ra (Han Chae-Young) ile karşılaşır. Hong Yoo-Ra, Dokgo'nun yapmaya çalıştığı şeyi anlar ve onun akıl hocası olur. Hong Yoo-Ra, Dokgo Ma-Te'ye 10 farklı kadını baştan çıkarması için bir görev verir. Bu kadınlar farklı alanlarda başarılıdır ve Dokgo kendi özel yeteneğini sergilemeye çalışacaktır. Fakat daha sonra Dokgo Ma-Te'nin önünde garip bir kadın görünür. Kim Bo-Tong (IU) adındaki bu kız sıradan bir aileden gelen sıradan bir kızdır ve büyük bir aşkla Dokgo'yu sevmektedir. Peki Dokgo'yu kendine aşık edebilecek mi?"

 

Karakterleri:

Jang Keun-Suk, iddialı olduğu kadar yakışıklılığı ile çok para kazanmak isteyen ve dünyanın en güzel erkeklerinden biri olan Dokgo Ma-Te karakterini canlandıracak.

IU, Dokgo Ma-Te'ye (Jang Keun-Suk) gizli bir aşk besleyen Kim Bo-Tong karakterini canlandıracak.Onun karakteri sıradan bir görünüme sahip yetenekli ve sıradan bir kızdır. O ortaokulda Dokgo Ma-Te'ye ilk görüşte aşık olmuştur. O zamandan beri, o sadece Dokgo Ma-Te sevmektedir.

Lee Jang-Woo, David Choi karakterinin canlandıracak. Onun karakterinin özgür bir ruha sahip ve Dokgo Ma-Te (Jang Geun-Suk) ve bir kadın ile bir aşk üçgeni içinde olacak.

 

Not: Dokgo "yalnız", Bo-dong "basit" anlamına geliyor.

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Kaynakları: (1), (2)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…