"Entertainer” Dizisinin Ana Kadrosu Belirginleşiyor
  • alie
  • 19-03-2016, 13:06


Başrolünde Ji Sung’un rol aldığı SBS’in yeni "Entertainer” dizisinin ana kadrosu git gide belirginleşiyor. Dizinin kadrosuna Chae Jung-An, Jeong Man-Sik ve L.Joe katıldı. ‘CNBLUE’ grubundan Kang Min-Hyuk ve ‘Girl’s Day’ grubundan Hyeri, diziden gelen teklifi değerlendiriyor.


Oyuncu Ji Sung’un dizide başrol karakteri canlandıracağı kesinleşmesinin ardından dizinin ana kadrosu yavaş yavaş belirginleşmeye başladı. Dizinin kadrosuna Ji Sung’un katılmasının ardından Chae Jung-An, Jeong Man-Sik ve L.Joe’nin dizide yer alacağı bildirildi ve ayrıca Kang Min-Hyuk yardımcı erkek karakteri canlandırması için teklif götürülürken şarkıcı-oyuncu Hyeri ise diziden gelen kadın başrol teklifini ciddi bir şekilde düşündüğü açıklandı.

Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Ji Sung dizide, en büyük eğlence şirketinden biri olan "KTOP Entertainment”ın eski sahibi Shin Suk-Ho karakterini canlandıracaktır. O, kendisine kurulan komplo ve yapılan ihanet sonucunda her şeyini kaybeder. Ancak o, pes etmez ve "Mango Entertainment” adındaki küçük bir eğlence şirketinin CEO’su olur. Bir grup kurmak için yetenekli insanlar toplamaya başlayan Shin Suk-Ho yaşadığı çeşitli olayların da sayesinde gerçek ve başarılı bir yönetici olur.

Tıbbi nedenlerden dolayı bir mola veren Hyeri, eğer teklifi kabul ederse dizide, 22 yaşlarında genç bir kız olan Jeong Green karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, anne ve babasını kaybetmiş ve geçimini pazarda balık satarak sağlayan birisidir. O ve bir eğlence ajansının başkanı olan Shin Suk-Ho (Ji Sung) arasında romantik bir ilişki gelişir.

Kang Min-Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide, bir müzik dahisi ve "Ddanddara” adlı dört kişilik bir grubun üyesi olan Jo Ha-Neul karakterini canlandıracaktır. (İlk başta Park Bo-Gum’a teklif edilen roldür. Ancak Park Bo-Gum teklifi geri çevirdi.) O ve Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) arasında sürekli didiştikleri bir dostluk ilişkisi vardır.

Chae Jung-An dizide, orta ölçekli bir eğlence şirketi olan "Ocean Entertainment”ın müdürü Yeo Min-Joo karakterini canlandıracaktır. Eğlence şirketinin bünyesinde yer alan bir mega-yıldız yoktur ancak o ve yönlendirdiği oyuncular ile arasında iyi bir ilişki vardır. Onun karakteri, havalı bir kişiliğe ve profesyonel bir stile sahiptir.

Jeong Man-Sik dizide, bir söz yazarını canlandıracaktır.

L.Joe dizide, "Ddanddara” adlı dört kişilik bir erkek grubunun üyesini canlandıracaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "You're Beautiful” dizisinde yönetmenlik yapmış Hong Sung-Chang otururken, dizinin senarist koltuğunda "Only You”, "The Tower”, "Miracle in Cell No.7”, "Catch Me”, "The Royal Tailor”, "Like for Likes”, "Older Brother” gibi filmleri ve "Bel Ami” dizisini kaleme almış olan Yoo Young-A oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Nisan’da Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynakları: asianwiki.com/Entertainer_%28Korean_Drama%29, hancinema.net/ji-seong-i-will-become-a-new-person-in-entertainers--92503.html, movie.daum.net/tv/detail/main.do?tvProgramId=76094, hancinema.net/-entertainers-completes-main-cast-with-ji-seong-hyeri-kang-min-hyuk-and-chae-jeong-an-92571.html, dramabeans.com/2016/03/entertainer-adds-chae-jung-ahn-kang-min-hyuk, soompi.com/2016/03/18/teen-tops-l-joe-and-cnblues-kang-min-hyuk-to-play-bandmates-in-new-sbs-drama, dramabeans.com/2016/03/hyeri-offered-leading-role-in-sbs-drama-entertainer