Hyeri’nin “Entertainer” Dizisinde Kadın Başrol Karakteri Canlandıracağı Kesinleşti
  • alie
  • 22-03-2016, 11:30


‘Girl’s Day’ grubundan Hyeri’nin başrolünde Ji Sung’un rol aldığı SBS’in yeni "Entertainer” dizisinin kadrosuna katıldığı onaylandı.


Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Hyeri dizide, 22 yaşlarında genç bir kız olan Jung Geu-Rin karakterini canlandıracaktır. O, "Ddanddara” grubunun ana vokalistinin ablasıdır. Onun karakteri, anne ve babasını kaybetmiş ve geçimini pazarda balık satarak sağlayan birisidir. Kardeşine bakabilmek için koleje gitmekten vazgeçmiştir. O ve bir eğlence ajansının başkanı olan Shin Suk-Ho (Ji Sung) arasında romantik bir ilişki gelişir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "You're Beautiful” dizisinde yönetmenlik yapmış Hong Sung-Chang otururken, dizinin senarist koltuğunda "Only You”, "The Tower”, "Miracle in Cell No.7”, "Catch Me”, "The Royal Tailor”, "Like for Likes”, "Older Brother” gibi filmleri ve "Bel Ami” dizisini kaleme almış olan Yoo Young-A oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Nisan’da Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/21/girls-days-hyeri-confirmed-to-play-female-lead-in-new-drama-with-ji-sung, https://www.allkpop.com/article/2016/03/hyeri-officially-announces-her-next-drama-following-reply-1988, asianwiki.com/Entertainer_%28Korean_Drama%29