Kang Min-Hyuk’un “Entertainer” Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti
  • alie
  • 23-03-2016, 11:11


‘CNBLUE’ grubundan Kang Min-Hyuk’un, başrolünde Ji Sung ve ‘Girl’s Day’ grubundan Hyeri’nin rol aldığı "Entertainer” dizisinde rol alacağı kesinleşti.


Dizi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Kang Min-Hyuk dizide, Jung Geu-Rin’un (Hyeri) erkek kardeşi ve "Ddanddara” adlı dört kişilik bir grubun ana vokalisti olan Jo Ha-Neul karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, bir müzik dâhisidir. İlk başlarda hayatı olumsuzluklarla doluyken bir şarkıcı olmaya karar verir ve kariyeri üzerine odaklanır. Ancak bir gün, Shin Suk-Ho (Ji Sung) ile tanışır ve bu tanışma onun hayatında bir dönüm noktası olur. O ve Shin Suk-Ho’nun arasında sürekli didiştikleri bir dostluk ilişkisi vardır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2009 yapımı "You're Beautiful” dizisinde yönetmenlik yapmış Hong Sung-Chang otururken, dizinin senarist koltuğunda "Only You”, "The Tower”, "Miracle in Cell No.7”, "Catch Me”, "The Royal Tailor”, "Like for Likes”, "Older Brother” gibi filmleri ve "Bel Ami” dizisini kaleme almış olan Yoo Young-A oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Nisan’da Güney Kore’de yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi.com/2016/03/22/cnblues-kang-min-hyuk-confirmed-to-join-ji-sung-and-hyeri-in-entertainer, asianwiki.com/Entertainer_%28Korean_Drama%29