Park Shin-Hye, "Entertainer" Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak
  • alie
  • 19-04-2016, 12:01


Park Shin-Hye’nin başrolünde Ji Sung ve ‘Girl’s Day’ grubundan Hyeri’nin rol aldığı "Entertainer" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


19 Nisan’da Park Shin-Hye’nin ajansı SALT Entertainment oyuncunun "Entertainer" dizisinin 3. bölümde konuk oyuncu olarak yer alacağını doğruladı.

18 Nisan’da destek ve motivasyon amacıyla Park Shin-Hye beraberinde getirdiği küçük bir kahve arabası ile dizi setini ziyaret etti. Park Shin-Hye daha önce dizinin yönetmeni Hong Sung-Chang ile 2009 yapımı "You're Beautiful" dizisinde, dizinin senaristi Yoo Young-A ile de 2013 yapımı "Miracle In Cell No.7" ve 2014 yapımı "The Royal Tailor" filmlerinde ve 2013 yapımı "The Heirs" dizisinde beraber çalışmışlardı. Park Shin-Hye dizi setini ziyarete gittiğinde yönetmen Hong Sung-Chang oyuncuya dizide konuk oyuncu olarak rol alıp alamayacağını sordu ve Park Shin-Hye de bu teklifi kabul etti.

"Entertainer" dizisi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Bu arada, Park Shin-Hye bu yılın yaz ayında yayınlanması planlanan SBS’in "Doctors" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırmaktadır.

20 Nisan’da ilk bölümünün yayınlanması planlanan "Entertainer" dizisinde Park Shin-Hye’nin konuk oyuncu olarak yer aldığı 3. bölümün 27 Nisan’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: blog.asianwiki.com/korean-dramas/park-shin-hye-to-make-cameo-appearance-in-sbs-drama-series-entertainer, soompi.com/2016/04/18/park-shin-hye-to-make-cameo-appearance-in-entertainer