Park Shin-Hye, "Entertainer" Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

  alie   |     19-04-2016, 12:01


Park Shin-Hye’nin başrolünde Ji Sung ve ‘Girl’s Day’ grubundan Hyeri’nin rol aldığı "Entertainer" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


19 Nisan’da Park Shin-Hye’nin ajansı SALT Entertainment oyuncunun "Entertainer" dizisinin 3. bölümde konuk oyuncu olarak yer alacağını doğruladı.

18 Nisan’da destek ve motivasyon amacıyla Park Shin-Hye beraberinde getirdiği küçük bir kahve arabası ile dizi setini ziyaret etti. Park Shin-Hye daha önce dizinin yönetmeni Hong Sung-Chang ile 2009 yapımı "You're Beautiful" dizisinde, dizinin senaristi Yoo Young-A ile de 2013 yapımı "Miracle In Cell No.7" ve 2014 yapımı "The Royal Tailor" filmlerinde ve 2013 yapımı "The Heirs" dizisinde beraber çalışmışlardı. Park Shin-Hye dizi setini ziyarete gittiğinde yönetmen Hong Sung-Chang oyuncuya dizide konuk oyuncu olarak rol alıp alamayacağını sordu ve Park Shin-Hye de bu teklifi kabul etti.

"Entertainer" dizisi, eskinden büyük bir eğlence şirketinin sahibi olan ve şimdi küçük bir eğlence şirketinde CEO olan Shin Suk-Ho’nun (Ji Sung) gerçek ve başarılı bir yönetici olması anlatılmaktadır.

Bu arada, Park Shin-Hye bu yılın yaz ayında yayınlanması planlanan SBS’in "Doctors" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırmaktadır.

20 Nisan’da ilk bölümünün yayınlanması planlanan "Entertainer" dizisinde Park Shin-Hye’nin konuk oyuncu olarak yer aldığı 3. bölümün 27 Nisan’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: blog.asianwiki.com/korean-dramas/park-shin-hye-to-make-cameo-appearance-in-sbs-drama-series-entertainer, soompi.com/2016/04/18/park-shin-hye-to-make-cameo-appearance-in-entertainer

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…