“W” Dizisinin Yayın Tarihi Onaylandı + Dizinin Karakterleri Hakkında Bilgi Verildi
  • alie
  • 4-05-2016, 13:03


Başrollerinde Lee Jong-Suk ve Han Hyo-Joo’nun rol aldığı fantastik-romantik türündeki "W" dizisinin yayın tarihi onaylandı ve dizideki karakterler hakkında bilgi verildi.


Dizi, 2016 yılında Seul’de, gerçek ve sahte boyutların arasında gidip gelen karakterlerin etrafında dönmektedir. Gerçeklik git gide farklılaşırken öngörülemez bir kriz ve çatışmanın arasında heyecan verici bir gerilim için ortaya farklı karakterler çıkacak. Bu fantastik türündeki dizinin şok edici olaylar ile karşımıza çıkması bekleniliyor.

Lee Jong-Suk dizide, Olimpiyatlarda altın madalya kazanmış eski bir atıcı ve kendi çabası ile zengin olmuş genç bir chaebol olan Kang-Chul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğukkanlı bir dahidir.

Han Hyo-Joo dizide, ikinci yılındaki bir kardiyoloji asistanı olan Doktor Oh Yeon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yüce gönüllü ve cana yakın birisidir. Onun babası ünlü bir çizgi roman tasarımcısıdır. Bir gün, babasından bir haber alamaz ve bunun üzerine babasına bakmak için onun atölyesine gider. Orada garip bir adamı (Lee Jong-Suk) kanlar içinde yerde yatarken bulur.

Dizinin yönetmen koltuğunda geçtiğimiz yıl hit olmuş "She Was Pretty” dizisinin yanı sıra "Cunning Single Lady”, "The King 2hearts” dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senarist koltuğunda ise, "The Three Musketeers”, "Nine: 9 Times Time Travel” ve "Queen In Hyun’s Man” dizilerini kaleme almış olan Song Jae-Jung oturmaktadır.

Ayrıca dizide Jeong Eu-Gene, Oh Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) rakibini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Temmuz’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, dramabeans