Lee Min-Ho, 10. Yıldönümünü Kutlayan Hayranlarına Teşekkür Etti + ‘Minoz Turkey’in 10. Yıldönümüne Özel Videosu
  • alie
  • 12-05-2016, 15:47


Lee Min-Ho, hayranları tarafından kendisi için hazırlanan 10. yıl dönümü pastası ile poz verdi ve hayranlarına teşekkür etti.


Kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarda, Lee Min-Ho’nun siyah bir deri ceket giydiği ve büyük bir gülümseme ile pastanın yanında durduğu görünüyor.


Lee Min-Ho, ilk çıkışını 2006 yılında EBS’in "Secret Campus" dizisi ile yapmıştı. Daha sonra 2009 yapımı "Boys Over Flowers", 2010 yapımı "Personal Taste", 2011 yapımı "City Hunter" ve 2013 yapımı "The Heirs" gibi dizilerde rol aldı.

Bu arada, ‘Minoz Turkey’ ekibi de her yıl olduğu gibi bu yılda Lee Min-Ho’nun çıkışının yıl dönümünü kutlamayı ve ona destek vermeyi ihmal etmedi. Geçen sene Antalya'da deniz seviyesinden 2400 metre yükseklikte yamaç paraşütü ile özel bir performans sergileyen ‘Minoz Turkey’ ailesi bu yıl Kapadokya'da sıcak hava balonu ile taşıdıkları pankartta, "Hallyu’nun Kralı LEE MIN-HO ile 10 Yıl” mesajını verdiler.

İlgili Haber: Lee Min-Ho, "MinozTurkey"in de Gönderdiği 9. Yıldönümü Mesajları İçin Hayranlarına Teşekkür Etti

Ayrıca yayımladıkları videonun sonunda verdikleri mesajda, "Çıkışının 10.yılı kutlu olsun Minho! Zaman ne çabuk geçiyor değil mi? 10 yıl geçmiş bile. Şunu söylemekten hiç bıkmayacağız; iyi ki bu mesleği seçtin ve biz iyi ki seni tanıdık. Sen her geçen günbir öncekinden daha iyi olmak için çalıştın ve sadece kendinle yarıştın. Harika işler başardın. Hallyu kralı oldun ve bundan sonra da başarılı olmaya devam edeceksin. Unutma, bizim için en iyisi sensin. Sadece işinle değil kişiliğinle de harika bir sanatçısın. Bir güneş gibisin, tıpkı güneş gibi etrafına ışıklar saçarak sıcacık enerjinle insanların kalplerini ısıtıyorsun. Burası Kapadokya. Doğanın, tarihin ve kültürün iç içe geçtiği, insana sanki masaldaymış hissi veren bir yer. Öyle bir manzaraya sahip ki, dünya üzerinde güneşin doğuşunun ve batışının en güzel göründüğü yerlerden biridir. Bu yıl sana göstermek istediğim güzellik buydu. Yine güzel güneşimiz gökyüzünde süzülsün istedik. İnsanlar bize kutlamalarımızın neden hep gökyüzünde olduğunu soruyorlar. Biz de onlara "çünkü yıldızlar, gökyüzüne yakışır. Şimdi bizler senin Türkiye’ye gelmeni, sıcaklığını ve aydınlığını daha yakından hissedeceğimiz o muhteşem zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz. Seni seviyoruz ve her zaman da sevmeye devam edeceğiz." dile getirdiler.

Lee Min-Ho’nun 10. yıl dönümünü Kutluyoruz ve ‘Minoz Turkey’e Emeklerinden Dolayı Teşekkür Ediyoruz!

 

Kaynakları: hancinema, Minoz Turkey