Ahn So-Hee, “Entourage” Dizisinde Seo Kang-Joon’un İlk Aşkını Canlandıracak
  • alie
  • 20-05-2016, 11:04


Oyuncu Ahn So-Hee’nin "Entourage" dizisinde rol alacağı oyuncunun ajansı KeyEast Entertainment tarafından doğrulandı.


2004-2011 yılları arasında yayınlanan, 8 sezon süren, Amerika yapımı "Entourage” dizisinden uyarlama olan dizi, yıldızların ve eğlence dünyasının gerçek yüzünü kara mizahi ile ele almaktadır.

Dizinin orijinal konusu ise, New York'un Queens semtinden dört arkadaş Hollywood'da şanslarını denemek için Los Angeles'a gelirler. Talih sadece birinin, Vince Chase'in başına konar. Ama onları kimse birbirlerinden ayıramaz. Vince, Vince'in kardeşi Johnny Drama, Eric ve Turtle beraber yaşamaya ve beraber eğlenmeye devam ederler. Onlara bir de enerjik ve deli dolu bir menajer olan Ari Gold da eşlik eder.

Ahn So-Hee dizide, kendi gerçek adını taşıyan Ahn So-Hee karakterini canlandıracaktır. Ahn So-Hee, Cha Young-Bin’in (Seo Kang-Joon) ilk aşkı ve bir oyuncudur. Onun karakteri, kibirli biri olmasına karşın sıcak bir kalbe sahiptir.

Dizinin kadrosuna şimdiye kadar Ahn So-Hee ve Seo Kang-Joon’un yanı sıra Lee Kwang-Soo, Cho Jin-Woong, Park Jung-Min, Lee Dong-Hwi ve Kim Hye-In katıldı.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise, "I Need Romance 2"ve "I Need Romance 3" dizilerinde çalışmış olan Jang Young-Woo oturmaktadır.

Dizinin çekimlerine 23 Mayıs’ta başlanması ve bu yılın Ekim ayında ise ilk bölümünün yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop