“Moonlight Drawn By Clouds” Dizisinin İlk Senaryo Okuması Gerçekleştirildi + Dizinin Karakterleri Hakkında Bilgi Verildi
  • alie
  • 27-05-2016, 14:00


Başrollerinde Park Bo-Gum, Kim You-Jung ve ‘B1A4’ grubundan Jinyoung’ın rol aldığı tarih-romantik türündeki "Moonlight Drawn By Clouds" dizisinin ilk senaryo okuması gerçekleştirildi ve dizinin ana karakterleri hakkında geniş bilgi verildi.


İlk senaryo okuma, 26 Mayıs’ta Yeouido, Güney Kore’deki KBS Ek Yayın İstasyonu’nda gerçekleştirildi ve Park Bo-Gum, Kim You-Jung, Jinyoung, Chae Soo-Bin ve Lee Seo-Won olmak üzere dizinin diğer oyuncuları katıldı.

Dizinin konusu; Hong Ra-On (Kim You-Jung), erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar. Bunun farkına varan saraybeyleri Hong Ra-On’u onlardan biri olması için mücadele etmeye başlar.

Park Bo-Gum dizide, 19 yaşında olan Lee Young karakterini canlandırmaktadır. O, bir veliaht prens olduktan sonra Veliaht Prens Hyomyeong olarak anılmaya başlanır. Onun karakteri; seçici bir kişiliğe sahip, zeki, iyi görünümlü, ciddi birisidir ve dışarıdan bakılınca soğuk birisi gibi görünmesine rağmen aslında sıcak kalpli birisidir. O, geçmişte kendisini küçük düşüren ve sonra sarayda tekrar karşılaştığı Hong Ra-On (Kim You-Jung) ile arasında romantik bir ilişki gelişir.

Kim You-Jung dizide, erkek kılığında kendisini gizleyen Hong Ra-On karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, asi ruhlu bir genç kızdır. O, beklenmedik bir şekilde saraya bir saraybeyi olarak kabul edilir ve orada bir bilim adamı sandığı kişinin aslında veliaht prensi olduğunu öğrenir. En sonunda Kraliyet Mahkemesinde yargılanır.

Jinyoung dizide, fakir ama prestijli bir aileden gelen Kim Yun-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, halkın övgülerine rağmen ağırbaşlılığını koruyan onurlu ve oldukça kültürlü birisidir. O, çiçek çocuk olarak anılan bir bilim adamıdır. O, Hong Ra-On (Kim You-Jung) ve Veliaht Prens (Park Bo-Gum) bir aşk üçgeni içerisinde olacaktır.

Chae Soo-Bin dizide, Veliaht Prens Hyomyeong’un (Park Bo-Gum) eşi olan Veliaht Prenses Jo Ha-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar hırslı ve bilge bir kadındır. O, Lee Young’a kolay bir şekilde evlenme teklifi etmiştir. Kocasının gözlerini bir saraybeyinden ayıramadığı ile ilgili gerçekleri öğrenince onun gururu incinir ve Lee Young ile Hong Ra-On’un (Kim You-Jung) arasındaki romantik ilişki geliştikçe Jo Ha-Yeon değişir.

Lee Seo-Won dizide, Veliaht Prens Hyomyeong’a (Park Bo-Gum) hizmet eden ve bir saray görevli olan Kim Byung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. O, Veliaht Prens Hyomyeong’un çocukluk arkadaşıdır. Onun karakteri, basit bir kişiliğe sahiptir ve her şeyden habersiz olmasına rağmen güvenilir bir sığınaktır. Bu yüzden de Veliaht Prens Hyomyeong ona her şeyini anlatmaktadır. O, aynı zamanda Hong Ra-On (Kim You-Jung) içinde önemli bir kişidir.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ağustos’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, soompi, asianwiki