Kang Ha-Neul “Gaia” Dizisinden Gelen Başrol Teklifini Reddetti


Oyuncu Kang Ha-Neul’un "Gaia" dizisinden gelen erkek başrol canlandırması için götürülen teklifi geri çevirdiği açıklandı.


"Gaia" dizisinin yayınlanacağı kanal ve yayın tarihinin henüz kesinleşmedi. Bundan dolayı Kang Ha-Neul’un yardımcı karakteri canlandırdığı SBS’in "Scarlet Heart: Ryeo" dizisi ile "Gaia" dizisinin aynı yayın diliminde çakışma ihtimali var. Ayrıca temmuz ayında başrol karakterini canlandıracağı "Retrial" filminin çekimleri başlayacak. Bu nedenlerden dolayı da oyuncunun teklifi geri çevirdiği açıklandı.

Dizinin konusu ise, bir uçak bir adaya düşer. Düşen uçağın yolcuları arasında popüler bir grubun üyesi olan bir idol ile alıngan bir kişiliğe sahip sıradan bir kadın bulunmaktadır.

Kang Ha-Neul eğer teklifi kabul etseydi dizide, düşen uçağın içerisinde yolcu olarak bulunan ve popüler bir idol olan Seo Jun-Oh karakterini canlandıracaktı. Onun karakteri, yakışıklı olduğu kadar da huysuz birisidir.

Bu arada dizide kadın başrolü canlandırması için ‘Girls' Generation’ grubundan Yuri’ye ve yardımcı erkek karakteri canlandırması için ‘EXO’ grubundan Chanyeol’a teklif götürülmüştü. Her ikisinin de teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmeye devam ettiği bildirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Angry Mom" ve 2014 yapımı "Hotel King" dizilerinde görev almış olan Ashbun otururken dizinin senaristliğini yönetmen Ashbun’un "Angry Mom" dizisinde beraber çalıştığı senarist Kim Ban-Di yapacak.

Ayırca, hâlâ dizinin MBC ekranlarında yayınlanması için görüşmeler devam etmektedir. Eğer dizinin MBC’de yayınlanması konusunda anlaşılırsa dizinin ilk bölümünün, şuanda yayınlanmakta olan "Monster” dizisinin bitmesinin ardından yayın diliminde, bu yılın Eylül ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki