Yoon Ji-Hye “Entourage” Dizisinde Cho Jin-Woong’un Karakterinin Eşini Canlandıracak


Oyuncu Yoon Ji-Hye’nin başrollünde Seo Kang-Joon, Lee Kwang-Soo, Cho Jin-Woong, Park Jung-Min ve Lee Dong-Hwi’nin rol aldığı "Entourage" dizisinde Cho Jin-Woong’un karakterinin eşini canlandıracağı açıklandı.


2004-2011 yılları arasında yayınlanan, 8 sezon süren, Amerika yapımı "Entourage” dizisinden uyarlama olan dizi, yıldızların ve eğlence dünyasının gerçek yüzünü kara mizahi ile ele almaktadır.

Dizi, yıldızların ve eğlence dünyasının gerçek yüzünü kara mizahi ile ele almaktadır.

Dizinin orijinal konusu, New York'un Queens semtinden dört arkadaş Hollywood'da şanslarını denemek için Los Angeles'a gelirler. Talih sadece birinin, Vince Chase'in başına konar. Ama onları kimse birbirlerinden ayıramaz. Vince, Vince'in kardeşi Johnny Drama, Eric ve Turtle beraber yaşamaya ve beraber eğlenmeye devam ederler. Onlara bir de enerjik ve deli dolu bir menajer olan Ari Gold da eşlik eder.

Yoon Ji-Hye dizide, Kim Eun-Kap’ın (Cho Jin-Woong) eşini canlandırmaktadır. Onun karakteri, havalı ve canlandırıcı kişiliği ile karizmatik ve güzel bir kadındır. Kocası Kim Eun-Kap onun baskısı altındadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise, "I Need Romance 2"ve "I Need Romance 3" dizilerinde çalışmış olan Jang Young-Woo oturmaktadır.

Dizinin çekimlerine bugün başlanıldı ve bu yılın Ekim ayında ise ilk bölümünün yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans, soompi