“Entourage” Dizisinin İlk Senaryo Okumasından Görüntüler Yayımlandı [Fotoğraf]
  • alie
  • 7-06-2016, 13:29


Başrollerinde Seo Kang-Joon, Lee Kwang-Soo, Cho Jin-Woong, Park Jung-Min ve Lee Dong-Hwi’nin rol aldığı "Entourage" dizisinin ilk senaryo okumasından görüntüler yayımlandı.


Dizinin ilk senaryo okuması 28 Mayıs 2016 tarihinde Sangamdong, Seul, Güney Kore’deki CJ E&M Merkezi’nde gerçekleştirildi ve ilk senaryo okumaya Seo Kang-Joon, Lee Kwang-Soo, Cho Jin-Woong, Park Jung-Min, Lee Dong-Hwi, Ahn So-Hee, Kim Hye-In, Choi Myoung-Gil, Jang So-Yeon ve ‘f(x)’ grubundan Amber olmak üzere dizinin diğer oyuncuları katıldı.

Dizi, yıldızların ve eğlence dünyasının gerçek yüzünü kara mizahi ile ele almaktadır. Young-Bin (Seo Kang-Joon) Güney Kore’de yükselen bir oyuncudur. O, çocukluğundan bu yana Ho-Jin (Park Jung-Min), Cha-Joon (Seo Kang-Joon) ve Geobook (Lee Dong-Hwi) ile beraber birbirlerinin en iyi arkadaşlarıdır. Ayrıca Young-Bin, Kim Eun-Kap’ın (Cho Jin-Woong) CEO’su olduğu bir yetenek ajansında yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise, "I Need Romance 2"ve "I Need Romance 3" dizilerinde çalışmış olan Jang Young-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Ekim ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop