Lee Jong-Suk’un “W” Dizisinden Görüntüleri Yayımlandı [Fotoğraf]
  • alie
  • 10-06-2016, 13:24


Başrollerinde Lee Jong-Suk ve Han Hyo-Joo’nun rol aldığı fantastik-romantik türündeki "W" dizisinden Lee Jong-Suk’un ilk görüntüleri yayımlandı.


Lee Jong-Suk dizide, 18 yaşındayken Olimpiyatlarda altın madalya kazanmış eski bir atıcı ve kendi çabası ile zengin olmuş genç bir chaebol olan Kang-Chul karakterini canlandırmaktadır. O, bir girişim şirketi kurar ve 800 Milyar Won (687 milyon Dolar) mal varlığına sahip olur. Onun karakteri, soğukkanlı bir dahi, adil ve çekici birisidir.

Yayımlanan görüntülerde ise Lee Jong-Suk’un kolay bir şekilde dizideki karakterine büründüğü görünüyor. Rolü canlandırması için Lee Jong-Suk’un tercih edilmesi şüphesiz sorunsuz bir şekilde karakteri ortaya çıkarmış.

Dizi, 30’lu yaşlarının başındaki, Seul’de yaşayan ama birbirine paralel olan farklı boyutlarda yaşayan bir erkek (Lee Jong-Suk) ve bir kadının (Han Hyo-Joo) aşk hikayesini anlatmaktadır.

Dizide Lee Jong-Suk ve Han Hyo-Joo’nun yanı sıra Jeong Eu-Gene, ‘5urprise’ grubundanLee Tae-Hwan, Lee Si-Un, Kang Ki-Young ve Park Won-Sang da rol almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda geçtiğimiz yıl hit olmuş "She Was Pretty" dizisinin yanı sıra "Cunning Single Lady", "The King 2hearts" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senarist koltuğunda ise, "The Three Musketeers", "Nine: 9 Times Time Travel" ve "Queen In Hyun’s Man" dizilerini kaleme almış olan Song Jae-Jung oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Temmuz’da yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki