Yuri ve Chanyeol’un "Gaia" Dizisinin Kadrosuna Katıldı + Dizi MBC ile Anlaşamadı + Dizinin Adı Değişti


‘Girls’ Generation’ grubundan Yuri ve ‘EXO’ grubundan Chanyeol "Gaia" dizisinin kadrosuna katıldığı, dizinin MBC ile anlaşamadığı ve dizinin adının "Picnic" olarak değiştirildiği açıklandı.


Dizinin konusu, bir uçak bir adaya düşer. Düşen uçağın yolcuları arasında popüler bir grubun üyesi olan bir idol ile alıngan bir kişiliğe sahip sıradan bir kadın bulunmaktadır.

Yuri dizide, sıradan bir kadını canlandıracak. Chanyeol ise dizide, Seo Jun-Oh’unkuzeni ve aynı zamanda onunla aynı grubun üyesi olan Seo Si-Young karakterini canlandıracak.

13 Haziran’da dizi tarafından yapılan açıklamada dizinin adının "Picnic" olarak değiştirildiği, ayrıca dizinin "Monster” dizisinin bitmesinin ardından aynı yayın diliminde yayınlanması planlandığı ancak MBC ile anlaşılamadığından iptal edildiği ve bu yüzden dizinin yayın tarihinin belirsiz olduğu bildirildi.

Dizinin erkek başrolü için daha önce Kang Ha-Neul’a teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi geri çevirmişti.

İlgili Haber: Kang Ha-Neul "Gaia” Dizisinden Gelen Başrol Teklifini Reddetti

Ayrıca dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Angry Mom" ve 2014 yapımı "Hotel King" dizilerinde görev almış olan Ashbun otururken dizinin senaristliğini yönetmen Ashbun’un "Angry Mom" dizisinde beraber çalıştığı senarist Kim Ban-Di yapacak.

 

Kaynak: allkpop