Joo Won’a “My Sassy Girl” Dizisinde Eşlik Edecek Kadın Başrol Oyuncusu Belirlendi

  Maysa   |     24-06-2016, 12:31


Joo Won'un yeni dizisi "My Sassy Girl"ün kadın başrol oyuncusunu belirlemek amacıyla düzenlenen geniş çaplı seçmeler sonucunda Kim Joo-Hyun seçildi.


İlgili Haber: "My Sassy Girl” Dizisi İçin Kadın Başrol Oyuncusunu Belirmek Amacıyla Seçmeler Düzenlenecek

İlgili Haber: "My Sassy Girl” Dizisinde Kadın Başrol Rolü İçin Finale Kalan En İyi 10 Oyuncu

29-30 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen seçmelerin ikinci turunda 89 adaydan finale 10 aday kalabildi.Finale kalan 10 kadın oyuncu birkaç görev turunda yarıştı. Nihai kazanan Kim Joo-Hyun, kimini güzelliği ile kimini yeteneği ile jürinin kalbini çalmayı başardı ve Naver üzerinden yerli netizenlerin kullandığı oy sıralamasında 2. sırada yer alırken Çinli netizenlerin kullandığı oy sıralamasında ise 1. sırada yer aldı.

Sonuç, değerlendirmeyi yapacak komitenin verdiği puanların %45’i, oyuncuların verdiği puanın %10’u ve netizenlerin verdiği oyun %45’i belirledi.

2001 yapımı "My Sassy Girl" filminden uyarlama olan dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, soğuk kalpli Gyun-Woo (Joo Won) ve güzel ama bir o kadar da sorunlara neden olan bir kızın (Kim Joo-Hyun) arasındaki komik ve kimi zaman duygusal ilişkisi anlatılmaktadır.

Dizinin çekimlerine Temmuz ayında başlanması ve 2017 yılının başlarında ilk bölümünün yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…