Lee Ha-Na “Our Gab-Soon” Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  alie   |     10-07-2016, 13:39


Lee Ha-Na'nın, başrolünde Song Jae-Rim’in rol aldığı "Our Gab-Soon" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı.


Lee Ha-Na, 2 Temmuz’da Goyang, Güney Kore’deki SBS Ilsan Prodüksiyon Stüdyosu'nda düzenlenen dizinin ilk senaryo okumasında katılmıştı. Ancak birkaç gün sonra Lee Ha-Na’nın dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldığı açıklandı.

Evli bir çiftin yaşamını ve evliliğin olumlu yönlerinin anlatıldığı dizide Lee Ha-Na dizinin başlığı olan "Our Gab-Soon"daki Gab-Soon karakterini, kadın başrol karakteri, canlandıracaktı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, 2010 yapımı " My Girlfriend is a Nine Tailed Fox ", 2013 yapımı "The Heirs" ve 2015 yapımı "Mask" dizilerinde çalışmış olan Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "Wang's Family" dizisinin kaleme alan Moon Yeong-Nam yapacak.

Bu arada, Song Jae-Rim ve Lee Ha-Na daha önce 2015 yapımı "Unkind Ladies" dizisinde beraber rol almışlardı.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…