Kim So-Eun, “Our Gab-Soon” Dizisinde Song Jae-Rim İle Beraber Rol Alabilir

  alie   |     11-07-2016, 14:52


Oyuncu Kim So-Eun ile "Our Gab-Soon" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için görüşmelerin son aşamasında olunduğu SBS tarafından doğrulandı.


Evli bir çiftin yaşamını ve evliliğin olumlu yönlerinin anlatıldığı dizide Kim So-Eun eğer teklifi kabul ederse dizinin başlığı olan "Our Gab-Soon"daki Gab-Soon karakterini canlandıracak. O, Gab-Dol’un (Song Jae-Rim) 10 yıllık kız arkadaşıdır. Gab-Dol’un kamu görevlisi sınavını kazandıktan sonra kendisine evlenme teklifi etmesini umut etmektedir. Ancak bir türlü sınavlardan başarılı olamayan Gab-Dol’un sözünü tutması için beklerken part-time işlerde çalışmaya başlar. Aslında ilk başta bu rol oyuncu Lee Ha-Na tarafından kabul edilmişti ve oyuncu 2 Temmuz’da Goyang, Güney Kore’deki SBS Ilsan Prodüksiyon Stüdyosu'nda düzenlenen dizinin ilk senaryo okumasında katılmıştı. Ancak birkaç gün sonra Lee Ha-Na’nın dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldığı açıklandı.

Kim So-Eun ve Song Jae-Rim daha önce "We Got Married" programında oldukça popüler bir çift olmuşlardı ve program gereği evli bir çift gibi Türkiye’ye balayına gelmişlerdi. Kim So-Eun eğer bu teklifi kabul ederse onları tekrar bir arada görebileceğiz.

Dizinin yönetmen koltuğunda, 2010 yapımı " My Girlfriend is a Nine Tailed Fox ", 2013 yapımı "The Heirs" ve 2015 yapımı "Mask" dizilerinde çalışmış olan Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "Wang's Family" dizisinin kaleme alan Moon Yeong-Nam yapacak.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, dramabeans, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…