Kim So-Eun, “Our Gab-Soon” Dizisinde Song Jae-Rim İle Beraber Rol Alabilir
  • alie
  • 11-07-2016, 14:52


Oyuncu Kim So-Eun ile "Our Gab-Soon" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için görüşmelerin son aşamasında olunduğu SBS tarafından doğrulandı.


Evli bir çiftin yaşamını ve evliliğin olumlu yönlerinin anlatıldığı dizide Kim So-Eun eğer teklifi kabul ederse dizinin başlığı olan "Our Gab-Soon"daki Gab-Soon karakterini canlandıracak. O, Gab-Dol’un (Song Jae-Rim) 10 yıllık kız arkadaşıdır. Gab-Dol’un kamu görevlisi sınavını kazandıktan sonra kendisine evlenme teklifi etmesini umut etmektedir. Ancak bir türlü sınavlardan başarılı olamayan Gab-Dol’un sözünü tutması için beklerken part-time işlerde çalışmaya başlar. Aslında ilk başta bu rol oyuncu Lee Ha-Na tarafından kabul edilmişti ve oyuncu 2 Temmuz’da Goyang, Güney Kore’deki SBS Ilsan Prodüksiyon Stüdyosu'nda düzenlenen dizinin ilk senaryo okumasında katılmıştı. Ancak birkaç gün sonra Lee Ha-Na’nın dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldığı açıklandı.

Kim So-Eun ve Song Jae-Rim daha önce "We Got Married" programında oldukça popüler bir çift olmuşlardı ve program gereği evli bir çift gibi Türkiye’ye balayına gelmişlerdi. Kim So-Eun eğer bu teklifi kabul ederse onları tekrar bir arada görebileceğiz.

Dizinin yönetmen koltuğunda, 2010 yapımı " My Girlfriend is a Nine Tailed Fox ", 2013 yapımı "The Heirs" ve 2015 yapımı "Mask" dizilerinde çalışmış olan Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "Wang's Family" dizisinin kaleme alan Moon Yeong-Nam yapacak.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, dramabeans, asianwiki