Park Hae-Jin’in “Man to Man” Dizisinde Canlandırdığı ‘hayalet ajan’ Karakteri Hakkında Bilgi Verildi
  • alie
  • 17-07-2016, 12:24


"Man to Man" dizisinde Park Hae-Jin’in başrol karakterini canlandırdığı karakter hakkında geniş bilgi verildi.


Park Hae-Jin dizide, Kim Sul-Woo karakterini canlandırmaktadır. O, bir Hallyu yıldızını koruyan bir korumadır ancak aslında ulusal istihbarat servisi için çalışan ve ‘hayalet ajan’ olarak adlandırılan gizemli birisidir. Üst düzey operasyonlara katılmış ve hatta ajanların içerisinde sadece ona en yüksek yetkiler verilmiştir. Birçok üstün yeteneğin yanı sıra poker bir surata (duygularını yüzüne yansıtmayan kişiye verilen sıfat) sahip olan Kim Sul-Woo herhangi bir iz bırakmadan ve %100 başarı göstererek verilen görevleri yerine getirmektedir. Ona verilen son görevde ise bir Hallyu yıldızını koruması istenir ve bu görev ile o kariyerindeki en zorlu sürecin içerisine girer.

Dizinin başlığındaki ("Man to Man") diğer adam ise bir Hallyu yıldızı olan Yeo Woon-Gwang’dır. Onun popülaritesi ülkesinin sınırlarını aşmıştır ve o tüm ülkesinin sevgisini kazanmıştır. Ancak onun gizli bir hikâyesi vardır.

Bunun yanı sıra dizinin yapımcıları, dizide bir aşk üçgeninin de yer almayacağını veya bir kadından dolayı iki erkek arasında bir mücadelenin yaşanacağı tipik bir romantik-melodram dizisi olmadığını açıkladı. Bunun yerine, "tamamen farklı bir tür olacağını” belirtti.

Dizinin senaristliğini 2016 yapımı "Descendants of the Sun" dizisinin senaristlerinden birisi olan Kim Won-Suk yapmaktadır.

Dizinin yayımlanmasından önce tamamen çekimlerinin ve yapımının bitmesi ve ilk bölümünün 2017 yılında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans