“Moonlight Drawn By Clouds” Dizisinin Adı Değişti + Dizinin İlk İki Afişi Yayımlandı
  • alie
  • 19-07-2016, 15:26


Başrollerinde Park Bo-Gum ve Kim You-Jung’un rol aldığı "Moonlight Drawn By Clouds" dizisinin İngilizce adı "Love in the Moonlight" olarak değiştirildi ve dizinin ilk iki afişi yayımlandı.


Dizinin konusu ise Hong Ra-On (Kim You-Jung), erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar. Bunun farkına varan saraybeyleri Hong Ra-On’u onlardan biri olması için mücadele etmeye başlar.

Dizi, Yoon Yi-Soo tarafından kaleme alınan ve kk tarafından da resimlendirilen "Gooreumi Geurin Dalbit" adlı webtoon uyarlanmıştır. ( Webtoon, webnovel.naver.com/webtoon/ aracılığı ile 4 Ekim 2013 yılında yayınlanmaya başlanmış ve 10 Ekim 2015 tarihinde son bulmuştur.)

Dizinin ilk bölümünün 15 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop