“Our Gab-Soon” Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     1-08-2016, 13:16


Başrollerinde Kim So-Eun ve Song Jae-Rim’in rol aldığı "Our Gab-Soon" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Evli bir çiftin yaşamını ve evliliğin olumlu yönlerinin anlatıldığı dizide Kim So-Eun, sıradan bir ailenin en küçük çocuğu olan Gab-Soon karakterini canlandıracaktır. O, memuriyetlik sınavına hazırlanırken aynı zaman part-time işlerde çalışır. Song Jae-Rim ise dizide, Gab-Soon’un (Kim So-Eun) 10 yıldır erkek arkadaşı olan Gab-Dol karakterini canlandırmaktadır. Onun maddi durumu iyi değildir. Bir annesi ve bir ablası vardır. O, kız arkadaşı gibi memuriyetlik sınavına hazırlanmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, 2010 yapımı "My Girlfriend is a Nine Tailed Fox", 2013 yapımı "The Heirs" ve 2015 yapımı "Mask" dizilerinde çalışmış olan Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "Wang's Family" dizisinin kaleme alan Moon Yeong-Nam yapacak.

Dizinin ilk bölümünün 27 Ağustos’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, SBS

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…