“Love in the Moonlight” Dizisinin Üç Yeni Karakter Afişi Yayımlandı
  • alie
  • 9-08-2016, 15:53


Başrollerinde Park Bo-Gum ve Kim You-Jung’un rol aldığı "Love in the Moonlight" dizisinden 'B1A4' grubundan Jinyoung, Chae Soo-Bin ve Kwang Dong-Yeon’un karakter afişleri yayımlandı.


Dizinin konusu, Hong Ra-On (Kim You-Jung), erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar. Bunun farkına varan saraybeyleri Hong Ra-On’u onlardan biri olması için mücadele etmeye başlar.

Jinyoung dizide, fakir ama prestijli bir aileden gelen Kim Yun-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, halkın övgülerine rağmen ağırbaşlılığını koruyan onurlu ve oldukça kültürlü birisidir. O, çiçek çocuk olarak anılan bir bilim adamıdır. O, Hong Ra-On (Kim You-Jung) ve Veliaht Prens (Park Bo-Gum) bir aşk üçgeni içerisinde olacaktır.

Chae Soo-Bin dizide, Veliaht Prens Hyomyeong’un (Park Bo-Gum) eşi olan Veliaht Prenses Jo Ha-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar hırslı ve bilge bir kadındır. O, Lee Young’a kolay bir şekilde evlenme teklifi etmiştir. Kocasının gözlerini bir saraybeyinden ayıramadığı ile ilgili gerçekleri öğrenince onun gururu incinir ve Lee Young ile Hong Ra-On’un (Kim You-Jung) arasındaki romantik ilişki geliştikçe Jo Ha-Yeon değişir.

Kwang Dong-Yeon dizide, Veliaht Prens Hyomyeong’a (Park Bo-Gum) hizmet eden ve bir saray görevli olan Kim Byung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. O, Veliaht Prens Hyomyeong’un çocukluk arkadaşıdır. Onun karakteri, basit bir kişiliğe sahiptir ve her şeyden habersiz olmasına rağmen güvenilir bir sığınaktır. Bu yüzden de Veliaht Prens Hyomyeong ona her şeyini anlatmaktadır. O, aynı zamanda Hong Ra-On (Kim You-Jung) içinde önemli bir kişidir.

Dizinin ilk bölümünün 22 Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans, asianwiki