Lee Je-Hoon ve Shin Min-A “Tomorrow With You” Dizisinde Beraber Rol Alacak
  • alie
  • 10-08-2016, 14:47


Oyuncu Lee Je-Hoon ve Shin Min-A’nın "Tomorrow With You” dizisinde başrol karakterleri canlandıracağı kesinleşti.


Dizi, bir zaman gezgini ve onun eşi arasındaki aşkı konu almaktadır.

Lee Je-Hoon dizide, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip olan Yoo So-Joon karakterini canlandıracak. O, bir gayrimenkul satış şirketinin CEO’sudur. Zamanda seyahat edebildiği için gayrimenkul satışlarından bir servet elde etmiştir. Shin Min-A ise dizide, Yoo So-Joon’un eşi olan Song Ma-Rin (Lee Je-Hoon) karakterini canlandıracak. O, çocukken popüler bir oyuncu olmasına rağmen bu popülerliği uzun sürmemiştir. Şimdi 30 yaşında olan Ma-Rin bir fotoğrafçı olarak çalışmaktadır. O, Yoo So-Joon ile evlendikten sonra onun zamanda seyahat ettiğini öğrenir ve büyük kargaşa meydana gelir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2015 yapımı "Oh My Ghost" ve 2014 yapımı "King of High School Life Conduct" dizilerinde çalışmış olan Yoo Je-Won otururken dizinin senaristliğini "Dream High 2" dizisini kaleme alan Heo Sung-Hye yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2017 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: https://www.soompi.com/2016/08/09/shin-min-ah-lee-je-hoon-confirmed-quirky-tvn-romance/, https://blog.asianwiki.com/korean-dramas/lee-je-hoon-and-shin-min-a-cast-in-tvn-drama-series-tomorrow-with-you, https://www.allkpop.com/article/2016/08/shin-min-ah-and-lee-jae-hoon-confirmed-to-play-married-couple-in-new-tvn-drama