Park Hae-Jin, “Descendants of the Sun” Dizisinin Senaristi ve “Remember” Dizisinin Yönetmeni İle Beraber Çalışacak
  • alie
  • 18-08-2016, 14:01


Oyuncu Park Hae-Jin yaklaşan dizisi "Man to Man"de 2015 - 2016 yapımı "Descendants of the Sun" dizisinin senaristlerinden biri olan Kim Won-Suk ve 2015 - 2016 yapımı "Remember – War of the Son" dizisinin yönetmeni Lee Chang-Min ile beraber çalışacak.


Ayrıca yönetmen Lee Chang-Min daha önce "Giant", "Bride of the Sun", "Midas" ve "My Love, Butterfly Lady" gibi büyük başarı elde etmiş dizilerde çalışmıştır.

Dizi, popüler bir oyuncu ve onun yakın koruması etrafında dönmektedir.

Park Hae-Jin dizide, bir Hallyu yıldızının koruması olan Kim Sul-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ancak o aslında ulusal istihbarat servisi için çalışan ve ‘hayalet ajan’ olarak adlandırılan gizemli birisidir. Üst düzey operasyonlara katılmış ve hatta ajanların içerisinde sadece ona en yüksek yetkiler verilmiştir. Birçok üstün yeteneğin yanı sıra poker bir surata (duygularını yüzüne yansıtmayan kişiye verilen sıfat) sahip olan Kim Sul-Woo herhangi bir iz bırakmadan ve %100 başarı göstererek verilen görevleri yerine getirmektedir. Ona verilen son görevde ise bir Hallyu yıldızını koruması istenir ve bu görev ile o kariyerindeki en zorlu sürecin içerisine girer.

Dizinin başlığındaki ("Man to Man") diğer adam ise bir Hallyu yıldızı olan Yeo Woon-Gwang’dır. Onun popülaritesi ülkesinin sınırlarını aşmıştır ve o tüm ülkesinin sevgisini kazanmıştır. Ancak onun gizli bir hikâyesi vardır.

Dizinin ilk bölümünün gelecek yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema, dramabeans