Yook Sung-Jae ve Yoo In-Na’ya “Goblin” Dizisinden Teklif Götürüldü
  • alie
  • 26-08-2016, 12:38


'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae ve Yoo In-Na’ya başrollerinde Gong Yoo, Kim Go-Eun ve Lee Dong-Wook’un rol aldığı "Goblin" dizisinden teklif götürüldüğü onaylandı.


Dokkaebi (Gong Yoo) ölümsüz hayatını sonlandırmak için insan bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün, amnezyadan (hafıza kaybı) muzdarip olan bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlar. Onlar birlikte ölmüş insanları bu dünyayı terk ederken uğurlarlar.

Her iki oyuncu eğer teklifi kabul eder ise Yoo In-Na dizide fakir ama güzel bir bayan olan Kim Sun (Sunny) karakterini canlandıracaktır. Bir gün, kendisine aşık olan bir adamla tanışır ve hayatı değişir. Yook Sung-Jae ise dizide büyük bir aile şirketin üçüncü nesil varisi olan Yoo Duk-Hwa karakterini canlandıracak. O, ‘ağızında gümüş kaşıkla doğmuş’, büyük bir aile şirketinin yöneticilerinden birisinin en büyük torunudur. Onun karakteri, asi olduğu kadar da tam bir baş belasıdır.

Ayrıca, dizinin senaristi Kim Eun-Sook son zamanların en popüler "Descendants of the Sun" dizisinin yanı sıra "The Heirs", "Gentleman's Dignity" ve "Secret Garden" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop, dramabeans