Yook Sung-Jae ve Yoo In-Na’ya “Goblin” Dizisinin Kadrosuna Katıldı
  • alie
  • 29-08-2016, 14:50


'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae ve Yoo In-Na’nın başrollerinde Gong Yoo, Kim Go-Eun ve Lee Dong-Wook’un rol aldığı "Goblin" dizisinde rol alacakları doğrulandı.


Dokkaebi (Gong Yoo) ölümsüz hayatını sonlandırmak için insan bir geline ihtiyacı vardır. Bir gün, amnezyadan (hafıza kaybı) muzdarip olan bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve birlikte yaşamaya başlar. Onlar birlikte ölmüş insanları bu dünyayı terk ederken uğurlarlar.

Yook Sung-Jae dizide büyük bir aile şirketinin varisi olan Yoo Duk-Hwa karakterini canlandıracak. O, ‘ağızında gümüş kaşıkla doğmuş’, büyük bir aile şirketinin yöneticilerinden birisinin en büyük oğludur. Onun karakteri, asi olduğu kadar da tam bir baş belasıdır. Amcası olan Kim Shin (Gong Yoo) sayesinde farklı bir hayat yaşamaya başlar.

Yoo In-Na dizide güzel bir bayan olan Kim Sun karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri adını daha sonra Sunny olarak değiştirir. O, tüm parasını çarçur ettikten sonra hayatında birçok zorluk yaşar ve bir gün Wang Yeo (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve tüm hayatı değişir.

Ayrıca, dizinin senaristi Kim Eun-Sook son zamanların en popüler "Descendants of the Sun" dizisinin yanı sıra "The Heirs", "Gentleman's Dignity" ve "Secret Garden" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki