Ji Soo’nun “Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo” ve “Fantastic” Dizileri Aynı Dönem Boyunca Yayında Olacak
  • alie
  • 31-08-2016, 15:16


30 Ağustos’ta, JTBC’nin Cuma & Cumartesi günleri yayımlanacak olan yeni "Fantastic" dizisi için Seul’deki Amoris Hall’da bir basın toplantısı düzenlenildi.


Oyuncu Ji Soo’ya onun rol aldığı "Fantastic" ve "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo" dizilerinin aynı dönem içerisinde yayında olmasının onu endişelendirip endişelendirmediği soruldu.

Oyuncu, "İlk başlarda endişelenmiştim ama herkes gayet iyi olduğunu söyledi." dedi. "Bunun yanı sıra "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo" bir tarih dizisi ve ben son derece popüler biri değilim. Büyük olasılıkla birçok kişi dizilerdeki kişilerin ben olduğumu bile anlamayacaktır."

Başrollerinde Kim Hyun-Joo, Joo Sang-Wook ve Park Si-Yeon’un rol aldığı "Fantastic" dizisi, sadece bugünü için yaşayan bir dizi yazarı Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) ile çılgın hastalıkları ve onun garip oyunculuğuyla ünlü bir yıldız olan Ryu Hae-Sung’un (Joo Sang-Wook) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

"Fantastic" dizisinin ilk bölümü 2 Eylül’de yayımlanması planlanılırken "Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo" dizisi bu hafta yayımlanmaya başladı.

 

Kaynak: soompi