Fantastic

Puanı: 4,2/5  Oy Sayısı: 14
  Maysa tarafından

 

Adı: Fantastic | 판타스틱
Tür: Dram, Romantik, Komedi
Yönetmen: Jo Nam-Kook
Senarist: Lee Sung-Eun
Yapımcı: -
Yayıncı: JTBC
daum: 8.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2016
Yayın Tarihi: 2 Eylül 2016 - 22 Ekim 2016
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 20:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kim Hyun-Joo
Lee So-Hye
Joo Sang-Wook
Ryoo Hae-Sung
Park Si-Yeon
Baek Sul
Ji Soo
Kim Sang-Wook
Kim Tae-Hoon
Hong Joon-Gi

 

Diğer Oyuncuları:

Kim Dong-Gyun / Yoon Chul-Hyung
Yoon Ji-Won / Hong Sang-Hwa
Jo Jae-Yun / Oh Chang-Suk
Kim Young-Min / Choi Jin-Tae
Kim Jae-Hwa / Jo Mi-Sun
Kim Ji-Young / Jo Dong-Bo
Yoon So-Jung / Kwak Hye-Sun
Kim Jung-Nan / Choi Jin-Sook
Chae Gook-Hee / Lee Mi-Do
Im Ji-Kyu / Kim Pil-Ho
Jang Joon-Yoo / Jamie
Oh Dong-Min / Kim Min-Sik
Yoon So-Jung / Kwak Hye-Sun
Chae Gook-Hee / Lee Mi-Do
Yoon Ji-Sook / So-Eun
Lee Ju-Yeon / kadın oyuncu
Ryu Tae-Ho
Lee Tae-Geum
Cha Se-Young
Ha Kyoung-Min
Song Young-Jae
Shin Yun-Sook
Jung Dong-Gyu
Kwon Eun-Soo
Jung Ye-Ji
Lee Yoon-Sang
Tae Won-Seock
Choi Na-Moo
Park Won-Sang (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, sadece 6 aylık ömrü kaldığını öğrenen bir dizi senaristi Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) ile oyunculukta oldukça kötü olan ünlü yıldız Ryu Hae-Sung’un (Joo Sang-Wook) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

 

Karakterleri:

Kim Hyun-Joo dizide popüler bir dizi senaristi olan Lee So-Hye karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çok açık sözlü ve oldukça sert birisidir ancak onun tek zayıflığı ailesidir. Bir gün, ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve sadece 6 aylık bir ömrü kaldığını öğrenir. Bunun üzerine kalan günlerini en iyi şekilde geçirmeye karar verir. Ancak işler düşündüğü gibi yürümez oyunculuğu berbat olan ünlü yıldız Ryu Hae-Sung (Joo Sang-Wook) ile çalışmak zorunda kalır. Onun hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Joo Sang-Wook dizide ünlü bir yıldız olan Ryoo Hae-Sung karakterini canlandırmaktadır. Senarist Lee So-Hye (Kim Hyun-Joo) onun ilk aşkıdır ve aralarındaki ilişki büyük bir kalp kırıklığı ile sona ermiştir.

Park Si-Yeon dizide elit bir ailenin gelini olan Baek Sul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, mütevazı davranarak gerçek kişiliğini gizlemektedir.

Ji Soo dizide bir avukat olan Kim Sang-Wook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Baek Sul’a (Park Si-Yeon) aşıktır.

Kim Tae-Hoon dizide Lee So-Hye’nin (Kim Hyun-Joo) doktoru olan Hong Joon-Gi karakterini canlandırmaktadır. Ona 5 yıl önce kanser teşhisi konmuştur. Vücudunun yapısından dolayı da vücudu kanser ilaçlarına yanıt vermemektedir ve bu yüzden tedavi olamamaktadır. Buna karşın onun karakteri parlak ve olumlu bir kişiliğe sahiptir.

 

Resmi Web Sitesi: drama.jtbc.joins.com/fantastic

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman 1 (Karakter)

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 UZUN

 

 

Kaynakları: asianwiki.com/Fantastic_(Korean_Drama), movie.daum.net/tv/main?tvProgramId=77490, dramabeans.com/2016/07/rekindled-sparks-for-kim-hyun-joo-and-joo-sang-wook-in-jtbcs-fantastic, blog.asianwiki.com/korean-dramas/supporting-cast-character-posters-for-jtbc-drama-series-fantastic

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, dram-medikal "Hospital Playlist". Dizide üniversitede tanışan ve şimdiye kadar dost kalan doktorlar arasındaki ilişkiyi ve dostluğu anlatıyor. Bakalım dostlukları ne kadar iyi ve neler oluyor izlerken çok eğlendim umarım sizde çok eğlenirsiniz. Herkese iyi seyirler. Görüşmek üzere...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…