Ji Soo Acil Olarak Ameliyata Alındı + Oyuncunun Ajansı Durumu İle İlgili Bilgi Verdi
  • alie
  • 14-09-2016, 18:02


14 Eylül’de oyuncu Ji Soo’nun dün kemik iliği iltihabından ameliyat olduğu açıklandı.


Oyuncunun ajansı, "Ji Soo geçenlerde nedeni bilinmeyen bir sebeple bacak ağrısından şikayeti oldubu yüzden geçen hafta hastaneye giderek birçok muayeneden geçti ve tedavi gördü. Ancak herhangi bir gelişme görülemedi bu yüzden 12 Eylül’de tanı konulabildi. Sonucun çıkmasından bile önce şiddetli ağrısı ve yüksek ateşi vardı. Bu yüzden hastaneye kaldırıldı ve doktorlar acilen ameliyata alınması gerektiğini söyleyerek dün saat 16.00’da ameliyata alındı.”

"Hastalığının adı akut osteomyelit (Kemik iltihabı veya kemik enfeksiyonu). Ameliyatı iyi geçti ve şuanda dinleniyor. Ameliyattan sonraki durumunu gözleyeceğiz ve sağlık ekibini dinledikten sonra durumu ile ilgili bir açıklama yapacağız.”

"'Fantastic' dizisinin yapım ekibi ile mümkün olduğunca dizide az sıkıntı oluşturması amacıyla görüşmelerimiz sürüyor. Şu anda, Ji Soo’nun ailesini teselli edebilmek için ve Ji Soo’nun bakımı için elimizden geleni yapıyoruz. Böylece o iyi yeniden sağlığına kavuşabilecek.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Ayrıca oyuncun ajansının başkanı sosyal medya hesabı üzerinden Ji Soo'nun muayene olduğu bir sırada arkası dönük bir fotoğrafını paylaştı.

Ji Soo JTBC ekranlarında Cuma & Cumartesi günleri yayımlanan 'Fantastic' dizisinde rol almaktadır.

İçtenlikle Ji Soo’nun en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

 

Kaynak: soompi1, soompi2