Ji Soo’nun Sağlığı ve “Fantastic” Dizisinde Aldığı Rol Hakkında Son Durum
  • alie
  • 24-09-2016, 12:50


23 Eylül’de, JTBC’nin "Fantastic" dizisi ekibi Ji Soo’nun mevcut sağlık durumunu ve dizi ile ilgili konumunu ele almak için bir basın toplantısı düzenledi.


Dizinin yapımcısı Song Won-Seob, "Ji Soo önemli bir ölçüde iyileşmiştir. O hızlı bir şekilde dizi setine geri dönmek arzusundadır. Onun sağlığının düzelmesi öncelikli olduğu için biz koşulları değiştiriyoruz ve bekliyoruz. Böylece bedeni ve zihni hazır olduğunda dizinin çekimlerinde rahatça yer alabilecek.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Yapımcı oyuncunun rolünde bir değişikliliğe gidilmesi konusundaki tartışmalar hakkında ise, "Ekranda göründüğü süreyi azaltmaktan başka çare yok. Ben bunun Park Si-Yeon için üzücü olacağını düşünüyorum. Ancak bu kısaltma onun dizideki karakterinin kişiliğini ve önemini değiştirmeyecek.” açıklamasında bulundu.

"Fantastic" dizisinin şuana kadar 7 bölümü yayımlandı. Ji Soo’nun canlandırdığı karakter, Park Si-Yeon’un canlandırdığı karakterin kocası ve kocasının ailesi ile ilgili yaşadığı dayanılmaz zorlukların ardından ona bir dost olmuş ve onun için bir güç kaynağı haline gelmiştir. Ji Soo’nun sağlık durumu nedeniyle önümüzdeki birkaç bölüm dizide görünmesi mümkün olmayacaktır.

Daha önce, Ji Soo 13 Eylül’de kemik iliği iltihabı nedeniyle acil ameliyata alınmıştı.

İlgili Haber: Ji Soo Acil Olarak Ameliyata Alındı + Oyuncunun Ajansı Durumu İle İlgili Bilgi Verdi

"Fantastic" dizisi her Cuma & Cumartesi günleri JTBC ekranlarında yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi