“Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo” Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 9-11-2016, 18:09


Başrollerinde Lee Sung-Kyung, Nam Ju-Hyuk ve Lee Jae-Yoon’un rol aldığı "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.


Dizi, 20 yaşındaki bayan bir haltercinin (Lee Sung-Kyung) ilk defa aşık olmasını anlatmaktadır.

Lee Sung-Kyung dizide bir halterci olan Kim Bok-Joo karakterini canlandırmaktadır. O, eski bir halterci olan babasından gücünü almış, doğal bir güce sahip 20’lilerindeki genç bir bayandır. O, bir üniversitende beden eğitimi bölümünde 2. sınıftadır. Onun karakteri; arkadaş canlısı, adaletsizlik görmeye dayanamayan ve öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavgalara karışan birisidir. Ancak bütün bunların altında kırılgan bir kalbi vardır. Bir gün, bir klinikte tanıştığı doktora aşık olur.

Nam Ju-Hyuk dizide mükemmel ama bir o kadar da şanssız bir yüzücü olan Jung Joon-Hyung karakterini canlandırmaktadır. O, Kim Bok-Joo (Lee Sung-Kyung) ile aynı okulda 2. sınıf öğrencisidir ve çaylak bir yüzme takımındadır. Kural dışı bir başlangıç yaptığı için diskalifiye olan Joon-Hyung yaşadığı bu olaydan sonra büyük bir travma geçirmiştir.

Lee Jae-Yoon dizide obezite konusunda uzman olan Jung Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Onun ve Kim Bok-Joo’nun (Lee Sung-Kyung) arasında romantik bir ilişki gelişir.

Ayrıca Kyung Soo-Jin dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 16 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, mbc