“Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo” Dizisinin İkinci Afişi ve Nam Ju-Hyuk’un Yeni Görüntüleri Yayımlandı
  • alie
  • 11-11-2016, 13:48


Başrollerinde Lee Sung-Kyung ve Nam Ju-Hyuk’un rol aldığı "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizisinin üçüncü fragmanı ve Jung Joon-Hyung karakterini canlandıran Nam Ju-Hyuk’un yeni görüntüleri yayımlandı.


Dizi, 20 yaşındaki bayan bir haltercinin (Lee Sung-Kyung) ilk defa aşık olmasını anlatmaktadır.

Lee Sung-Kyung dizide bir halterci olan Kim Bok-Joo karakterini canlandırmaktadır. O, eski bir halterci olan babasından gücünü almış, doğal bir güce sahip 20’lilerindeki genç bir bayandır. O, bir üniversitende beden eğitimi bölümünde 2. sınıftadır. Onun karakteri; arkadaş canlısı, adaletsizlik görmeye dayanamayan ve öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavgalara karışan birisidir. Ancak bütün bunların altında kırılgan bir kalbi vardır. Bir gün, bir klinikte tanıştığı doktora aşık olur.

Nam Ju-Hyuk dizide mükemmel ama bir o kadar da şanssız bir yüzücü olan Jung Joon-Hyung karakterini canlandırmaktadır. O, Kim Bok-Joo (Lee Sung-Kyung) ile aynı okulda 2. sınıf öğrencisidir ve çaylak bir yüzme takımındadır. Kural dışı bir başlangıç yaptığı için diskalifiye olan Joon-Hyung yaşadığı bu olaydan sonra büyük bir travma geçirmiştir.

Yayımlanan görüntülerdeki sahne 12 Eylül’de Hongdae kulübünde çekilmiştir. Görüntülerden Jung Joon-Hyung karakterini canlandıran Nam Ju-Hyuk’un müzik ile boş zamanını değerlendirdiği ve onun yakışıklığının genç kızların dikkatinden kaçmadığı görülüyor.

Ayrıca Lee Jae-Yoon ve Kyung Soo-Jin dizide yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 16 Kasım’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: hancinema, mbc, allkpop