“Guardian: The Lonely and Great God” İlk İki Bölümü İle “The Legend of the Blue Sea” Dizisini Geride Bıraktı

  alie   |     6-12-2016, 14:40


"Guardian: The Lonely and Great God" dizisi TV sıcak yayın bölümünde diziler arasında 1. sıraya yerleşti.


Geçtiğimiz haftaya kadar "The Legend of the Blue Sea" dizisi her hafta 1. sırada kalarak yerini kimselere kaptırmamıştı. Ancak "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi yayımlanan ilk iki bölümü ile "The Legend of the Blue Sea" dizisini geride bıraktı.

Yapılan açıklamaya göre "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi 7,449 puan alarak sıralamada ilk sırayı aldı. Dizi ilk sırada yer almaya kalmayıp birçok hit dizinin puanını da geçti. "Descendants of the Sun" dizisi en fazla 5,518 puan, "Reply 1988" dizisi en fazla 5,260 puan, "Love in the Moonlight" dizisi en fazla 4,720 puan almıştı. "The Legend of the Blue Sea" dizisi ise şimdiye kadar en fazla 4,315 puan aldı.

Verileri veren ajans ilk bölümünden bu yana büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenen "Guardian: The Lonely and Great God" dizisinin bu başarısının iyi bir şekilde yapılan pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinden kaynaklandığını belirtti.

 

Kaynak: hancinema

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…