“Guardian: The Lonely and Great God” Aralık Ayının En Çok Bahsedilen Dizisi Oldu
  • Maysa
  • 13-12-2016, 11:57


tvN’in "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi kısa zamanda ulaştığı popülerliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.


CJ E&M'in yaptığı açıklamaya göre "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi İçerik Güç Endeksi’nden (CPI) 303 puan aldı ve Aralık ayının ilk haftası için en çok bahsedilen diziler arasında ilk sırada yer aldı.

"Guardian: The Lonely and Great God" dizisi popülaritesinde hiçbir yavaşlama göstermedi. İlk bölümünden itibaren, "Reply 1988" dizisinden bu yana tvN dizilerinin aldığı en yüksek reytingi elde etti. İlk hafta yayımlanan bölümlerinde %6.3 oranında reyting elde eden dizi yayımlanan 3. bölümü ile %12.5 oranında reyting elde ederek aldığı reytingleri ikiye katladı. "Guardian: The Lonely and Great God" dizisi tvN ekranlarında yayımlanmaya devam ederken daha fazla başarı elde edeceği konusunda oldukça yüksek bir beklenti var.

İlgili haber: "Guardian: The Lonely and Great God" Dizisinin Reytingleri Bu Hafta İkiye Katlandı

İçerik Güç Endeksi (CPI) puanları internetteki arama popülerliği ve haber sitelerinde en çok tıklanan makalelerin sayılarına bakılarak verilmektedir.

"Guardian: The Lonely and Great God" dizisi her Cuma & Cumartesi günleri tvN aracılığı ile yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi