Hong Jong-Hyun “King Loves” Dizisinin Kadrosuna Katıldı

  Maysa   |     13-12-2016, 11:57


Oyuncu Hong Jong-Hyun’un başrolünde 'ZE:A' grubundan Siwan ve 'Girls' Generation' grubudan YoonA’nın rol aldığı "King Loves" dizisinde rol alacağı onaylandı.


Hong Jong-Hyun’un ajansı, WidmayEntertainment, "Hong Jong-Hyun "King Loves" dizinde rol alacak.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

2011 yılında yayımlanan ve Kim Yi-Ryung tarafından yazılan "Wangeun Saranghanda" adlı romandan uyarlama olan dizi, Goryeo Krallığı döneminde geçmektedir. Goryeo’nun veliaht prensi Won (Siwan) ve onun en yakın arkadaşı olan koruması Rin zengin bir asilzadenin kızı olan San (YoonA) ile karşılaşır. Üçü iyi arkadaş olurlar ama çok geçmeden hem Won hem de Rin’in San’a aşık olur ve her şey değiştir.

Hong Jong-Hyun dizide, Veliaht Prens Won’un (Siwan) koruması ve yakın arkadaşı olan Rin karakterini canlandıracaktır. O, Veliaht Prens Won ve San (YoonA) arasında bir aşk üçgeni vardır.

Dizinin ilk bölümünün 2017 yılında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…