“Missing 9” Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

  alie   |     2-01-2017, 15:13


Başrollerinde Jung Kyoung-Ho, Baek Jin-Hee ve Oh Jung-Se’nin rol aldığı "Missing 9" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.


Gizem türündeki dizinin konusu, Legend Entertainment’dan 9 kişinin bindiği özel bir uçak gizemli bir şekilde arızalanır ve bir ada düşer. Uçaktaki 9 kişide hayattadır ancak adada mahsur kalmıştır. Aradan 4 ay geçer, uçak kazasından sağ olarak kurtulan tek kişi ve tek tanık Ra Bong-Hee (Baek Jin-Hee)’dir.

Jung Kyoung-Ho dizide eskiden oldukça popüler bir şarkıcı olan Seo Joon-O karakterini canlandırmaktadır. O, eski grubunun lideri olmasına rağmen yaşadığı birçok skandal yüzünden imajı yerle bir olmuştur. Şimdi ise para kazanmak için bir televizyon programında sunuculuk yapmaktadır.

Baek Jin-Hee dizide Seo Joon-O’nun (Jung Kyoung-Ho) stilisti Ra Bong-Hee karakterini canlandırmaktadır. Yurtdışına ilk yaptığı uçuşta bindiği uçak bir adaya düşer.

Oh Jung-Se dizide Seo Joon-O’nun (Jung Kyoung-Ho) sadık menajeri Jung Ki-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri insana sıcak kalpli bir amca duygusu verir.

Chanyeol dizide Seo Joon-O’nun (Jung Kyoung-Ho) eski grubunun bir üyesi olan Lee Yeol karakterini canlandırmaktadır. Şimdi ise solo şarkıcı ve besteci olarak kariyerine devam etmektedir. Onun karakteri, bütün kızlarla iyi anlaşan çapkın birisidir. Geçmişte neden olduğu bir araba kazasında suçu başkasının üstüne atılmıştır.

Lee Sun-Bin dizide bir Hallyu yıldızı ve bir oyuncu olan Ha Ji-Ah karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri aldığı bir yara sonrasında hemolitik anemiye (alyuvarların (kırmızı kan hücrelerinin) normal ömürlerini tamamlamadan yıkıma uğrayarak kan dolaşımından uzaklaşması durumudur. ) yakalanır ve hala tam olarak iyileşmiş değildir. Hastalığını gizlemek için öfke nöbetleri geçirmektedir. O, Choi Tae-Ho (Choi Tae-Joon) ile aynı ajanstadır. Uçak kazasının ardından herkesten sakladığı sırından dolayı her günü çile içinde geçmektedir.

Choi Tae-Joon dizide Seo Joon-O’nun (Jung Kyoung-Ho) eski grubunun bir üyesi olan ve şimdilerde bir oyuncu olmaya çalışan Choi Tae-Ho karakterini canlandırmaktadır. O ve Seo Joon-O arasında sürekli bir çatışma vardır.

Ryu Won dizide 'Hallyu’nun Kraliçesi' olarak adlandırılan oyuncu Yoon So-Hee karakterini canlandırmaktadır. Gösterişli görünümüne rağmen geçmişinden bir türlü kopamamıştır.

Kim Sang-Ho dizide bir eğlence ajansının temsilcisi olan çalışan Hwang Jae-Kook karakterini canlandırmaktadır.

Tae Hang-Ho dizide Hwang Jae-Kook kardeşi olan Tae Ho-Hang karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 yapımı "Angry Mom" ve 2014 yapımı "Hotel King" dizilerinde görev almış olan Ashbun otururken dizinin senaristliğini "Squad 38", "Bad Guys" ve "Vampire Prosecutor" serilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 18 Ocak'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: mbc

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…