“Tomorrow, With You” Dizisinin Karakter Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 14-01-2017, 16:06


Başrollerinde Lee Je-Hoon ve Shin Min-A’nın rol aldığı "Tomorrow, With You" dizisinden Shin Min-A’nın yeni bir karakter fragmanı yayımlandı.


Dizi, bir zaman gezgini (Lee Je-Hoon) ve onun eşi (Shin Min-A) arasındaki aşkı konu almaktadır.

Shin Min-A dizide Yoo So-Joon’un eşi olan Song Ma-Rin (Lee Je-Hoon) karakterini canlandırmaktadır. O, çocukken popüler bir oyuncu olmasına rağmen bu popülerliği uzun sürmemiştir. Şimdi 30 yaşında olan Ma-Rin bir fotoğrafçı olarak çalışmaktadır. O, Yoo So-Joon ile evlendikten sonra onun zamanda seyahat ettiğini öğrenir ve büyük kargaşa meydana gelir.

Yayımlanan fragmanda, Song Ma-Rin karakterini canlandıran Shin Min-A saçı başı dağınık şekilde ve önceki gün giydiği kıyafetleri ile aynanın karşısında dün gece ne yaptığını sorarak kendine bağırmaktadır. Dün geceyi hatırladıkça Yoo So Joon’un (Lee Je-Hoon) yüzünü ve git gide daha çok sarhoş olduğunu hatırlar. Ona aşık olmamasını söylerken bir taraftan da 'femme fatale' (ilişkiye girdiği erkeklere sonunda büyük sıkıntılar yaşatan çekici ve baştan çıkarıcı kadın. Fransızcada "felakete neden olan kadın" anlamına gelir.) biri olduğu için kendisi ile övünür.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2015 yapımı "Oh My Ghost" ve 2014 yapımı "King of High School Life Conduct" dizilerinde çalışmış olan Yoo Je-Won otururken dizinin senaristliğini "Dream High 2" dizisini kaleme alan Heo Sung-Hye yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Şubat 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvn, soompi, allkpop